NOWOŚĆ Vuokkoset Bio, Wkładki higieniczne Ultra Light 24 szt.

Vuokkoset Bio, Wkładki higieniczne Ultra Light 24 szt.

Niezawodne, biodegradowalne wkładki higieniczne do codziennego użytku. Vuokkoset BIO wkładki są naturalne, ultracienkie, gwarantują komfort użytkowania oraz poczucie świeżości na co dzień.  To jak odmiana słowa “miękkość” przez wszystkie przypadki. Powierzchnia wkładki została wykonana bawełny...
14,99
Cena za szt. : 0.62zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł

Opis

Niezawodne, biodegradowalne wkładki higieniczne do codziennego użytku.
Vuokkoset BIO wkładki są naturalne, ultracienkie, gwarantują komfort użytkowania oraz poczucie świeżości na co dzień.  To jak odmiana słowa “miękkość” przez wszystkie przypadki. Powierzchnia wkładki została wykonana bawełny organicznej, pochodzącej z certyfikowanych upraw. Wzięliśmy pod uwagę, że będzie miała kontakt z najbardziej intymnymi częściami kobiecego ciała! Do tego chłonne wnętrze, które pozwala skórze odetchnąć… W procesie jego tworzenia wykorzystaliśmy bieloną bez użycia chloru celulozę roślinną, pochodzącą z fińskich lasów zarządzanych według zasady zrównoważonego rozwoju.

 

Wkładki higieniczne BIO są w całości biodegradowalne i wraz z opakowaniem nadają się do kompostowania w domowym kompostowniku*. Zostały starannie przebadane pod kątem dermatologicznym. Są bezzapachowe, a przez to odpowiednie dla alergików i posiadaczek nawet ekstremalnie wrażliwej skóry. Wiemy, że dodatki zapachowe mogą podrażniać i uczulać, dlatego w naszych wkładkach higienicznych nie ma ani grama zbędnych substancji chemicznych, jak oparte na chlorze wybielacze, mikroplastiki czy dioksyny. Do tego dopasowują się do kształtu ciała, a przyklejone do bielizny pozostają na swoim miejscu przez cały dzień. To ekologiczne produkty do higieny intymnej powstające w zgodzie z naturą, gwarantujące świeżość, komfort i bezpieczeństwo dla Twojej skóry.

 

Certyfikaty:
- GOTS
- Allergy and Asthma Federation
- Nordic Ecolabel 4023 0019

 

Wkładki oraz podpaski są kompostowalne i biodegradowalne zgodnie ze standardami
dyrektywy EN 13432.
2 w sześciostopniowej skali chłonności.

 

*Chociaż produkty Vuokkoset z linii BIO są biodegradowalne, pamiętaj o tym, że do brązowych pojemników z odpadami Bio nie wrzucamy zużytych środków higieny osobistej, zanieczyszczonych ludzkimi i zwierzęcymi wydzielinami. Te odpady, chociaż ulegają rozkładowi, nie nadają się na nawóz pod rośliny jadalne – jeśli więc wykorzystujesz domowy kompostownik jako źródło nawozu dla ziół, warzyw czy owoców, wrzuć zużyte podpaski i wkładki do pojemnika z odpadami zmieszanymi.

Szczegóły - Vuokkoset Bio, Wkładki higieniczne Ultra Light 24 szt.

  • Producent: Vuokkoset
  • Kod producenta: VUK01530
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 6414100701530
  • EAN: 6414100701530
  • Wymiary: 16.7 x 7.5 x 4.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>