Syropy i koncentraty owocowe

Jest 150 produktów.
-36%
w magazynie
w magazynie
-25%
w magazynie
-19%
w magazynie

Nasze syropy owocowe tłoczone na zimno zachowują cenne wartości odżywcze. Dosładzane syropem z agawy lub cukrem trzcinowym są smaczne, zdrowe, bogate w cenne witaminy C, E, witaminy z grupy B oraz niezbędne dla zdrowia minerały - żelazo, magnez potas czy wapń. Syropy owocowe stanowią doskonały dodatek do przygotowania napojów dla naszej rodziny, zwłaszcza w trudnym okresie jesienno-zimowym.

W zależności od upodobań syropy owocowe w naszym sklepie internetowym dostępne są w wielu smakach: malinowym, żurawinowym, miodowym, wiśniowym i innych. Posiadamy także syrop z kwiatu czarnego bzu. Zdecydowana większość z nich została przygotowana ze składników pochodzących z certyfikowanych upraw. To produkty najwyższej jakości, które nie zawierają szkodliwych dla zdrowia dodatków, rafinowanego cukru i konserwantów.

Syropy, które proponujemy w swojej ofercie możesz wykorzystać do ciast, deserów, koktajli, kawy, budyniu, naleśników i wielu innych potraw.

Szczególnie godnym polecenia, jest syrop kwasu chlebowego z którego można przygotować kwas chlebowy (w połączeniu z gazowaną wodą w odpowiednich proporcjach). W okresie letnim szybko gasi pragnienie i skutecznie orzeźwia. Kwas chlebowy jest naturalnym produktem otrzymywanym w wyniku fermentacji chleba. W naszym sklepie, oprócz syropów przeznaczonych do picia znajdziecie Państwo także syrop klonowy - idealny do naleśników.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe