Mate Green Yerba Mate DESPALADA 400 g

Składniki: herbata yerba mate (Ilex paraguariensis) 100%. Sposób parzenia: do naczynia z bombillą (rurką zakończoną sitkiem) nasypać susz, uzupełniając je od 1/3 do 2/3 pojemności, następnie powoli zalać wodą o temp. 75-85 stopni C. Nie należy mieszać bombillą, raz zaparzony susz można zalewać do 7...

12.99 zł

-43%

22.99 zł

Cena za kg : 32.48zł

Dodaj do schowka

Opis

Yerba Mate Despalada Green to jedna z najlepszych oraz najcenniejszych odmian liści ostrokrzewu paragwajskiego, którego cudowne właściwości lecznicze, pobudzające oraz odchudzające są znane nam od wielu lat.
Zielona Yerba Mate pobudza organizm w zdrowy sposób - nie zaburzają właściwego snu oraz nie powoduje charakterystycznego przy piciu dużych ilości kawy - rozdrażnienia oraz roztrzęsienia.

Yerba Mate zawiera sporą dawkę antyoksydantów, które spowalniają proces starzenia się organizmu.
Jest bardzo skutecznym środkiem wspomagającym odchudzanie i oczyszczanie organizmu z toksyn. Do jej produkcji oraz suszenia nie wykorzystuje się dymu, a jedynie gorące powietrze dzięki któremu można usunąć z liści rośliny wszelkie mikroorganizmy.

Sposób przygotowania:
Aby przygotować cenny napój należy do naczynia - tykwy lub naczynia ceramicznego z umieszczoną w środku bombillą wsypać około 2/3 wysokości suszu, a następnie całość zalać przegotowaną wodą o temperaturze około 75-80°C. Ten sam susz można zalewać aż do 7 razy i popijać przez cały dzień jednocześnie nie tracąc jego cennych właściwości.

Yerba Mate Zielona to doskonała alternatywa dla wszystkich szukających zdrowszego zamiennika dla kawy oraz chcących wspomóc proces odchudzania w zdrowy i naturalny sposób.

Produkt dostępny jest w dużym, ekonomicznym opakowaniu zawierającym aż 400 gramów cennego suszu.

Producentem herbaty jest Mate Green - jedna z najbardziej cenionych firm zajmujących się dystrybucją Yerby Mate o ugruntowanej pozycji na rynku.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mate Green Yerba Mate DESPALADA 400 g