Strażak Sam. Koncert w płomieniach

Opowiastka o lubianym bohaterze serialu – z kolorowymi ilustracjami. Tego wieczoru Mike i Elvis, najsłynniejszy rockandrollowy duet Pontypanty, mają dać koncert w porcie. Ale wybucha między nimi wielka kłótnia! Czy pokaz się odbędzie? Czy Samowi uda się pogodzić przyjaciół?
12,93 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,51 zł

Opis

Opowiastka o lubianym bohaterze serialu – z kolorowymi ilustracjami.

Tego wieczoru Mike i Elvis, najsłynniejszy rockandrollowy duet Pontypanty, mają dać koncert w porcie. Ale wybucha między nimi wielka kłótnia! Czy pokaz się odbędzie? Czy Samowi uda się pogodzić przyjaciół?

Autorem historyjki "Strażak Sam. Koncert w płomieniach" jest Pierdomenico Baccalario.

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Strażak Sam. Koncert w płomieniach". Krótka forma to dobry sposób na to, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością skłoni go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem kształcenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu dużo większym wyzwaniem jest ją zniszczyć.

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Strażak Sam. Koncert w płomieniach została wydana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to zobacz również inne tytuły od tego wydawcy.