Strażak Sam. Niezawodne maszyny!

Strażak Sam i jego przyjaciele właśnie ruszają na kolejne wezwania i potrzebują twojej pomocy. Obracaj kołami zębatymi, by mogli jak najszybciej dotrzeć na miejsce! Ulubieni bohaterowie zachęcają malucha do lektury, a obracanie kół zębatych ćwiczy precyzję ruchów. Najmłodsi czytelnicy poznają...
33,55 * 44,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 32,76 zł

Opis

Strażak Sam i jego przyjaciele właśnie ruszają na kolejne wezwania i potrzebują twojej pomocy. Obracaj kołami zębatymi, by mogli jak najszybciej dotrzeć na miejsce!

Ulubieni bohaterowie zachęcają malucha do lektury, a obracanie kół zębatych ćwiczy precyzję ruchów. Najmłodsi czytelnicy poznają kolory poprzez zabawę.

Tytuł "Strażak Sam. Niezawodne maszyny!" jest pracą zbiorową, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla dziecka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do kreatywnych zabaw, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Oto 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspomaga dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Jeśli po lekturze całej książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i zamów też pozostałe bajki z cyklu "Książeczka dźwiękowa".

Jest to bardzo krótka książka - ma 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Strażak Sam. Niezawodne maszyny!" została wydana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to sprawdź też inne publikacje tego wydawcy.