Dary Natury


 

Przeglądanie setek stron internetowych, kupowanie polecanych przez specjalistów książek czy wyszukiwanie programów dotyczących zasad zdrowego żywienia – to czynności, z którymi każdy z nas spotkał się przynajmniej kilka razy w życiu. Szeroki wybór ekologicznych produktów dostępnych na rynku bywa przytłaczający, zwłaszcza jeśli dopiero uczymy się poruszać w świecie pełnym nieprzetworzonych surowców i naturalnych smaków.

Dziś przedstawiamy Państwu firmę Dary Natury specjalizującej się w branży zielarskiej i produkcji zdrowej żywności. Natura to słowo klucz dla polskiej marki – wykorzystana nie tylko w tytule, ale także w wyborze lokalizacji przedsiębiorstwa – to właśnie mała wioska Koryciny jest siedzibą Darów Natury. Znajdujące się wokół lasy uspokajają umysł, a duże ilości naturalnie występujących roślin sprzyjają obfitym zbiorom surowców, które następnie wykorzystywane są do produkcji kulinarnych niespodzianek.

Kurkuma, cynamon, papryka, czosnek niedźwiedzi, goździki, imbir mielony, liść laurowy, majeranek, herbatka na dobry humor czy herbatka na dzień dobry to tylko niektóre propozycje z bogatej oferty firmy Dary Natury. Ekologiczne wersje przypraw czy herbat to propozycja dla każdego! Zapakowane w poręczne, wygodne opakowania będą nie tylko nadawały naszym potrawom wyjątkowy smak, ale przyczyniały się do urozmaicenia wyglądu kuchni.

Jeśli cenisz sobie naturalne metody produkcji, starannie dobrane surowce ekologiczne i wyjątkową atmosferę towarzyszącą naradom profesjonalistów, Dary Natury to firma, która z pewnością zawładnie Twoim sercem. Zapraszamy do ekologicznej przygody!

Dary Natury - natura w Twojej kuchni

Nasze kubki smakowe reagują na różnorodne przyprawy, które potrafią urozmaicić każdą potrawę. Wybierając te przyprawy, powinniśmy więc zwrócić uwagę na ich jakość, ponieważ to ona decyduje o smaku i aromacie przyprawy oraz o ich świeżości i trwałości.
 
Kolekcja Dary Natury to zbiór najlepszej jakości ekologicznych przypraw, które możemy wykorzystać w kuchni, przygotowując codzienne posiłki. To dzięki nim stworzymy potrawy, które pozostaną w naszej pamięci na długo, zaspokajając nie tylko głód, ale również zmysły, które są bardzo wrażliwe na smaki i zapachy.

W kategorii Dary Natury znajdziemy między innymi:

  • kurkumę – aromatyczną przyprawę o wielu pozytywnych właściwościach, idealną do dań kuchni indyjskiej;
  • cynamon – świetny dodatek do owsianek, musli i wypieków;
  • czosnek niedźwiedzi – smaczny i aromatyczny, doskonały do mięs;
  • naturalne herbatki ziołowe;
  • przyprawy do zup i sosów - mieszanki, które ułatwią Ci życie;
  • pieprz czarny i pieprz ziołowy.

Wybierając produkty z kategorii Dary Natury, zapewniamy sobie składniki, które sprawią, że każdy przygotowany przez nas posiłek będzie urozmaicony najlepszymi walorami smakowymi.
 
To właśnie przyprawy w dużej mierze wpływają na smak danej potrawy. Odpowiednio dobrane potrafią nas zaskoczyć. Seria Dary Natury to nie byle jakie przyprawy ale produkty naturalne, pochodzące z upraw ekologicznych, charakteryzujące się najlepszą jakością. Stawiając na tę serię, nie tylko działamy w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, ale również gwarantujemy sobie to, co najlepsze w kuchni.

Dary Natury

Dary Natury Kurkuma 50 g Bio -37%
w magazynie
Dary Natury Oregano 20 g Bio -18%
w magazynie
Dary Natury Curry 60 g Bio -25%
w magazynie
Dary Natury Goździki 30 g Bio -29%
w magazynie
Dary Natury Tymianek 20 g Bio -19%
w magazynie
Dary Natury Imbir mielony 60 g Bio -4%
w magazynie
Dary Natury Bazylia 25 g Bio -24%
w magazynie
Dary Natury Czosnek mielony 50 g Bio -5%
w magazynie
Dary Natury Kurkuma 200 g Bio -25%
w magazynie
Dary Natury Ziele angielskie 50 g Bio -31%
w magazynie
Dary Natury Lubczyk 20 g Bio -13%
w magazynie
Dary Natury Liść laurowy 10 g Bio -10%
w magazynie
Dary Natury Majeranek 15 g Bio -11%
w magazynie
Dary Natury Rozmaryn 30 g Bio -24%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe