Dary Natury Oregano 20 g Bio

Jest niezbędną przyprawą do pizzy. Oregano przyprawia się też sałatki, warzywa, sosy, ryby i potrawy z sera.
6,99
Cena za kg : 349.5zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,99 zł

Opis

Oregano jest jedną z najważniejszych przypraw kuchni Europy Zachodniej. Są to suszone i rozdrobnione liście lebiodki pospolitej, rośliny szeroko rozpowszechnionej na Starym Kontynencie. Wspaniałe walory smakowe tej przyprawy znane były już w średniowieczu i od tamtego czasu jej popularność wcale nie maleje.

Charakterystyczny, wyrazisty smak oregano czyni je doskonałym dodatkiem do sosów, sałatek czy mięs. Jako produkt w stu procentach naturalny przyprawa ta znakomicie zastępuje dodawane do żywności syntetyczne wzmacniacze smaku i jest doskonałym zamiennikiem często nadużywanej podczas gotowania soli. Oregano wchodzi w skład słynnych ziół prowansalskich – ważnego elementu kuchni francuskiej, a także jest jedną z ulubionych przypraw Włochów, którzy lubują się w jego smaku i chętne dodają je do swych narodowych potraw, takich jak pizze czy spaghetti. Chcąc zatem spróbować swoich sił w kuchni zagranicznej, możemy śmiało sięgać po tę niezastąpioną przyprawę.

Jedno opakowanie o masie 20 g zawiera ilość przyprawy wystarczającą do wykorzystania jej na wiele różnych sposobów.

Dary Natury to firma, która słynie z poszanowania dla ekologii i która dostarcza swoim klientom najlepsze produkty wytwarzane w zgodzie z zasadami biorolnictwa. Oregano tego producenta jest najwyższej jakości produktem przygotowanym z dbałością o środowisko naturalne. Jest ono gwarancją pełni smaku za niewygórowaną cenę i stanowi znakomity dodatek do codziennych potraw.

Szczegóły - Dary Natury Oregano 20 g Bio

Składniki - Dary Natury Oregano 20 g Bio

Oregano 100%.

Dane producenta/dystrybutora

Bio Planet S.A., Fabryczna 9B, 05-084 Leszno k. Warszawy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również