Książki polecane na prezent

Kupno prezentu dla bliskiej osoby czasem może przysporzyć wielu trudności. Wiadomo, że każdy chce wybrać jak najlepszy podarunek, który idealnie wpasuje się w gust jego odbiorcy. Warto jednak pamiętać, że czasem to te najprostsze rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Możemy postawić na prezentową propozycję, która sprawdza się zawsze - literaturę. Jeśli wiemy, czym pasjonuje się nasz bliski, z łatwością wybierzemy dla niego idealną książkę na prezent, dzięki której zagłębi swą wiedzę z danej dziedziny. Ostatnio jednym z tematów numer jeden jest ekologia oraz zdrowy styl życia, dlatego też książki o żywieniu, urodzie, czy roślinach z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę.


Książki o zdrowiu, żywieniu i urodzie


Nasi bliscy są dla nas najważniejsi. Chcemy, aby byli zdrowi jak najdłużej. Książki o zdrowiu, żywieniu i urodzie to doskonały podarunek, dzięki któremu nasza mama, babcia, czy przyjaciel będą mogli poznać tajniki stylu życia, który zapewnia długą młodość i dobre samopoczucie. Pozycją, która z pewnością się sprawdzi, jest ''Dom, kuchnia i życie w zgodzie z naturą''. Znajdziemy w niej wiele cennych wskazówek dotyczących życia w stylu EKO. Jeśli osoba, której chcemy podarować książkę lubi gotować, to doskonałym wyborem będzie ''Jaglany detoks. Przepisy''. To skarbnica sprawdzonych receptur, które można z powodzeniem wprowadzić do codziennego menu.

Książki o zdrowiu, żywieniu i urodzie


Książki o ziołach i naturalnych antybiotykach


W dzisiejszych czasach wiele mówi się o wykorzystywaniu cennych właściwości ziół oraz innych produktów pochodzenia naturalnego. Książki o ziołach i naturalnych antybiotykach są świetnym źródłem wiedzy na ten temat. Jeśli więc właśnie zbliżają się urodziny któregoś z rodziców czy dziadków, a my nie mamy pomysłu na prezent, to literatura z tej właśnie kategorii będzie doskonałym rozwiązaniem. Warto sięgnąć np. po bestseller ''Naturalne antybiotyki''. Wiele ciekawych informacji znajdziemy także w książce ''Zioła, które leczą''. Te pozycje z pewnością pomogą naszym bliskim zwalczyć wiele dolegliwości w całkiem naturalny sposób.

Książki o ziołach i naturalnych antybiotykach


Książki o zdrowym stylu życia - dla kogo?


Literatura podejmująca tematy ekologiczne czy zdrowotne jest niezwykle uniwersalna. Z tego powodu to świetny pomysł na prezent dla niemal każdego. Warto jednak upewnić się, że dana osoba rzeczywiście w jakimkolwiek stopniu interesuje się takimi dziedzinami. W niektórych sytuacjach bowiem taki podarunek mógłby okazać się nietaktem, ponieważ bliski żyjący według zupełnie innych zasad mógłby to odebrać to jako chęć nakłonienia do zmiany stylu życia. Tego w końcu nie chcemy, gdyż dar ma sprawiać radość.
Prozdrowotne książki na prezent to doskonały pomysł dla mamy, cioci czy babci. Kobiety w końcu zawsze lubią dbać o swoją urodę. Literatura podejmująca temat ziołolecznictwa z pewnością zainteresuje dziadków. Książki o zdrowym stylu życia bez wątpienia ucieszą natomiast każdego, kto na co dzień ceni sobie pielęgnację zarówno swego ciała, jak i umysłu.

Nieznane więzi natury -15%
29,67 zł 34,90 zł
Nieznane więzi natury
w magazynie
Zdrowe odkwaszanie -25%
22,43 zł 29,91 zł
Zdrowe odkwaszanie
w magazynie
Jaglany detoks. Przepisy -25%
37,43 zł 49,90 zł
Jaglany detoks. Przepisy
w magazynie
Naturalne antybiotyki -24%
30,32 zł 39,90 zł
Naturalne antybiotyki
w magazynie
Nie wątp w wątrobę -20%
31,84 zł 39,80 zł
Nie wątp w wątrobę
wysyłka do 72 godzin
Sztuka fermentacji -25%
37,43 zł 49,90 zł
Sztuka fermentacji
wysyłka do 72 godzin
Styl życia Zero Waste -25%
29,93 zł 39,90 zł
Styl życia Zero Waste
w magazynie
Dom w zgodzie z naturą -25%
29,93 zł 39,90 zł
Dom w zgodzie z naturą
w magazynie
Ciało i ducha ratować żywieniem -15%
w magazynie
Przywracać zdrowie żywieniem -5%
wysyłka do 72 godzin
Sekretne życie drzew -15%
29,67 zł 34,90 zł
Sekretne życie drzew
w magazynie
Zioła, które leczą -25%
37,43 zł 49,90 zł
Zioła, które leczą
w magazynie
Zioła w domowym ogrodzie -25%
22,43 zł 29,90 zł
Zioła w domowym ogrodzie
wysyłka do 72 godzin
Zielnik klasztorny. Sekrety bożej apteki -20%
wysyłka do 72 godzin
Wielki zielnik roślin leczniczych -12%
wysyłka do 72 godzin
Dwanaście słodkich miesięcy -25%
w magazynie
Dzika fermentacja -25%
37,43 zł 49,90 zł
Dzika fermentacja
w magazynie
Projekt zdrowie Szwedzki poradnik inteligenta -20%
wysyłka do 72 godzin
Nordic walking. I o to chodzi! -15%
wysyłka do 72 godzin
Wyrzuć chemię z domu -15%
27,97 zł 32,90 zł
Wyrzuć chemię z domu
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe