Kawy › Kawa ziarnista

Jest 105 produktów.

Kawa ziarnista to najlepszy wybór dla osób chcących cieszyć się pełnią aromatu i smaku. Już sam proces jej mielenia w młynku uwalnia część aromatu przyjemnie drażniąc ośrodek węchu i pobudzając kubki smakowe, które przygotowują się na prawdziwą ucztę. Proces parzenia sprawia, że zapach unosi się w całym domu, a przygotowana kawa dostarcza prawdziwej przyjemności i energii na długie godziny.

Oferowane przez nas kawy ziarniste zaspokoją wymagania najbardziej wymagających podniebień. Każdy znajdzie odpowiedni rodzaj kawy dostosowany do własnych potrzeb i preferencji. Sprzedajemy kawy znanych i cenionych marek dbających o jakość i zaspokojenie wymagań klientów. W naszej ofercie znajdują się zarówno kawy do przygotowania w ekspresie, jak i tradycyjnego parzenia. Są to kawy z wyselekcjonowanych, świeżo palonych ziaren Arabiki lub mieszanki Arabiki i Robusty. Niektóre z oferowanych przez nas kaw posiadają specjalne ekologiczne certyfikaty jakości. Posiadamy w ofercie również kawy ziarniste, które dzięki zastosowaniu odpowiedniej procedury palenia mają niezwykle łagodny smak i nadają się nawet dla osób o bardzo wrażliwych żołądkach.

Wszystkie oferowane przez nas kawy ziarniste dają gwarancję bogatego aromatu i w zależności od upodobań klientów, można wśród nich znaleźć kawy o nucie orzechowej lub kokosowej. Są też kawy dla prawdziwych koneserów, którzy cenią sobie naturalny mocny aromat i smak bez żadnych dodatków.

Posiadamy kawy ziarniste w kilogramowych, półkilogramowych, ale także i mniejszych opakowaniach, dla tych, którzy chcą wypróbować nowy smak. W naszym asortymencie znajduje się także kawa mielona i kawa rozpuszczalna.
 

Lavazza Crema e Aroma Kawa ziarnista 1 kg -41%
w magazynie
Lavazza Qualita Rossa. Kawa ziarnista 1 kg -45%
w magazynie
Segafredo Intermezzo kawa ziarnista 1 kg -38%
w magazynie
Jacobs Kronung. Kawa ziarnista 500 g -43%
w magazynie
Dallmayr Prodomo Kawa ziarnista 500 g -54%
w magazynie
Dallmayr Crema d`Oro Kawa ziarnista 1 kg -46%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe