Avent Podgrzewacz do butelek Premium Global

Wskaźnik postępu Wskaźnik informuje o stanie podgrzania mleka Funkcja podtrzymywania temperatury i automatycznego wyłączania Utrzymuje temperaturę mleka przez 20 minut , po czym automatycznie wyłącza urządzenie. Różne ustawienia podgrzania Rozmraża i podgrzewa mleko do wybranych bezpiecznych...

269.99 zł

-11%

301.98 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Podgrzewacz do butelek Premium Global zachowuje składniki odżywcze i witaminy obecne w mleku. Technologia łagodnego podgrzewania polega na delikatnym mieszaniu mleka i równomiernym jego podgrzewaniu. Występujący tam czujnik zapobiega powstawaniu tzw. gorących punktów, a co za tym idzie przegrzewaniu. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań mamy pewność, że pokarm ma odpowiednią temperaturę do podania naszemu dziecku.

Podgrzewacz wyposażony jest również we wskaźnik postępu, który poinformuje nas, kiedy mleko będzie już gotowe. Inną ciekawą cechą urządzenia jest automatyczne utrzymywanie ciepła i wyłączanie. Polega to na utrzymaniu idealnej temperatury podgrzanego mleka przez 20 minut, a po tym czasie podgrzewacz sam się wyłączy.

Kolejną bardzo praktyczną funkcją jest łagodne rozmrażanie. Podgrzewacz jest o wiele wygodniejszy i bezpieczniejszy niż kuchenka mikrofalowa. Wystarczy włożyć zamrożone mleko i ustawić pożądaną temperaturę. Mamy pewność, że mleko będzie rozmrożone we właściwy sposób nie tracąc właściwości odżywczych.

W tym urządzeniu mamy możliwość dostosowania ustawień temperatury do potrzeb naszego dziecka, które zmieniają się z wiekiem.

Produkt jest kompatybilny z wszystkimi butelkami i pojemnikami firmy Philips Avent, dzięki czemu istnieje możliwość podgrzewania nie tylko mleka w butelkach, ale także posiłków w pojemnikach.

Zawartość zestawu: podgrzewacz do butelek - 1 szt.

  • 300 W
  • 220-240 V
  • 50/60 Hz

Kraj produkcji: Chiny

Dane producenta: Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195 B 02-222 Warszawa