Woda

Jest 150 produktów.

Woda to nieodłączny składnik diety, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Łączne zapotrzebowanie dzienne to od dwóch do nawet czterech litrów, w zależności od wielu indywidualnych uwarunkowań. Można dostarczać ją na różne sposoby, jednak butelkowane wody źródlane, mineralne czy jonizowane, alkaliczne to pewne źródło wody mającej pozytywny wpływ na ciało i umysł. W naszym sklepie znajdziesz jedynie wysokiej jakości wody, także te mające charakter leczniczy.

Jesteś wielbicielem gazowanych napojów? Warto zamienić je na wodę gazowaną, która nie zawiera słodzików czy barwników, a nasycenie dwutlenkiem węgla może być uzyskiwane w pełni naturalny sposób. Gazowana Muszynianka czy Żywiec Zdrój będą świetną bazą dla napojów z dodatkiem syropów albo soków owocowych, podobnie jak źródlane wody gazowane. Można pić je także bez dodatków, mają orzeźwiające działanie.

Woda źródlana dla niemowląt i małych dzieci pomaga w kształtowaniu zdrowych nawyków. Dlatego warto sięgać po produkty dedykowane najmłodszym, które dodatkowo mają wygodne w użytkowaniu opakowanie. Będą także świetną bazą do przygotowywania posiłków dla małych dzieci - wszelkich zupek, deserków, gotowanych warzyw. Naturalne wody źródlane sprawdzają się świetnie również w diecie kobiet ciężarnych i karmiących piersią.

Jesteś wielbicielem aktywności fizycznej? Nie zapominaj o zwiększonym zapotrzebowaniu Twojego organizmu na napoje. Sięgnij po zdrową wodę mineralną, która dodatkowo uzupełni utracone elektrolity. Możesz wybrać wody dedykowane dla sportowców, w dopasowanych wielkością butelkach łatwych w zabraniu ze sobą na trening.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe