Soki, nektary

Jest 150 produktów.

Pyszne, zdrowe, lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych - soki i nektary to świetny sposób, by dostarczyć swojemu organizmowi niezbędnych witamin i cennych minerałów. Zapoznaj się z szeroką ofertą napojów owocowych i warzywnych w naszym sklepie internetowym.

W Bee doceniamy topowe marki takie jak Tymbark, Hortex, Kubuś czy Tarczyn, ale - zgodnie z zasadą "dla każdego coś dobrego" - proponujemy też alternatywne produkty, takie jak:

-NATURAVENA Sok z cytryny 250 ml Bio
-SADY WINCENTA Sok 100% jabłkowo-wiśniowy naturalnie mętny tłoczony NFC 3 l
-BIO FOOD Sok jabłkowy 100% NFC tłoczony 1.5 l Bio
-TAYLOR Sok z suszonych śliwek kalifornijskich 750 ml
-BIO PLANET Sok z czarnego bzu NFC 500 ml Bio


Wiemy, jak dobroczynny wpływ na Twój organizm mogą mieć soki warzywne, doceniane w trakcie oczyszczania, przywracające odpowiednie pH i dodające energii. Zapoznaj się z naszym asortymentem i spróbuj soku z pomidorów, buraków, karczocha czy kiszonego kalafiora!

A może potrzebujesz soków idealnych do herbaty czy deseru? Zapraszamy - sok z żurawiny, malin i dzikiej róży czeka na naszych półkach.

Nie zawiedziemy Cię również, gdy Twoimi ulubieńcami są nektary - w Bee znajdziesz całą gamę smaków, a wśród nich nektar z czarnej porzeczki, gruszek, jabłek czy brzoskwiń.

W celu szczególnego wsparcia odporności i witalności zachęcamy do spróbowania witaminiowych shotów. Te niegazowane, pasteryzowane napoje, wzbogacane składnikami takimi jak imbir, kurkuma, czy chlorella są idealnym dodatkiem przed lub po wysiłku fizycznym. Dostaniesz je u nas jako pojedyncze produkty, ale również w zestawach, byś mógł cieszyć się ich smakiem w dowolnym momencie każdego dnia.

Na zdrowie!

Bio Planet Sok z pokrzywy 500 ml Bio -11%
w magazynie
Bio Planet Sok z dzikiej róży 500 ml Bio -18%
w magazynie
NaturaVena Sok z cytryny 250 ml Bio -7%
w magazynie
Look Food Sok 100% z żurawiny 750 ml -10%
w magazynie
Look Food Sok 100% z buraka 750 ml -17%
w magazynie
La Bio Idea Sok cytrynowy 1 l Bio -22%
w magazynie
Bio Food Sok malinowy 300 ml Bio -35%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe