Ulubione wierszyki 4-latka

Bogaty wybór wyliczanek i rymowanek znanych od wielu pokoleń. Zamieszczone w zbiorze utwory są krótkie, wesołe i łatwe do zapamiętania, a ich recytowanie stwarza doskonałą okazję do nauki i zabawy. Barwne ilustracje rozbudzą wyobraźnię maluchów i sprawią, że lektura rymowanek stanie się dla nich...
7,74 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,66 zł

Opis

Bogaty wybór wyliczanek i rymowanek znanych od wielu pokoleń. Zamieszczone w zbiorze utwory są krótkie, wesołe i łatwe do zapamiętania, a ich recytowanie stwarza doskonałą okazję do nauki i zabawy. Barwne ilustracje rozbudzą wyobraźnię maluchów i sprawią, że lektura rymowanek stanie się dla nich wyjątkową przygodą.

Autorem tytułu "Ulubione wierszyki 4-latka" jest Beata Żurawska.

Książeczka pt. "Ulubione wierszyki 4-latka" została zakwalifikowana do działu "Bajki wiersze i opowiadania". Świetnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem zapewniają maluchowi świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbudowanie kolekcji krótkich form to doskonały sposób na to, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Beata Żurawska to osoba, która odpowiada za obrazki z wnętrza książki.

Książeczki dla dzieci w wieku 4-5 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym okresie.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ładne, kolorowe obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem szlifowania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się i zamów dla niego także kolejne bajki z cyklu "Ulubione wierszyki".

Jest to krótka lektura - ma 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Ulubione wierszyki 4-latka" udostępniło Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to sprawdź także inne pozycje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.