Moje pierwsze literki

Moje pierwsze literki to książeczka, która sprawi wiele radości każdemu maluchowi, który chciałby nauczyć się pisać. Kolorowa, pełna przyjemnych dla oka, zabawnych ilustracji, przykuwa uwagę dziecka. Przy każdej literce zamieszczono wyraźny wzór wraz ze strzałkami pokazującymi, jak napisać ją...
2,59 * 2,62 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,57 zł

Opis

Moje pierwsze literki to książeczka, która sprawi wiele radości każdemu maluchowi, który chciałby nauczyć się pisać. Kolorowa, pełna przyjemnych dla oka, zabawnych ilustracji, przykuwa uwagę dziecka.
Przy każdej literce zamieszczono wyraźny wzór wraz ze strzałkami pokazującymi, jak napisać ją prawidłowo. Niektórym literkom towarzyszą barwne rysunki przedstawiające zwierzę, osobę lub rzecz na daną literkę, przy innych rysunek zamieniono na kolorowankę lub ciekawy labirynt.

Z tą książeczką maluch nie tylko nauczy się pisać, ale będzie się przy tym dobrze bawić!

Wydanie już uzupełnione i w pełni zgodnez nową podstawą programową wychowania przedszkolnegona rok szkolny 2017/2018.


O książce

Wychodzę z założenia, że na naukę nigdy nie jest za wcześnie, więc seria aktywujących książeczek dla dzieci "Moje pierwsze..." bardzo nam się spodobała. Kolorowe i pełne wesołych ilustracji książeczki przeznaczone są dla kilkulatków (...) "Moje pierwsze literki" to książeczka, która nie tylko pomoże maluchowi w nauce pisania, ale również sprawi dużo radości. Mamy tutaj literki wraz z wyraźnym wzorem ze strzałkami pokazującymi, jak napisać je prawidłowo. Oprócz tego kolorowanki oraz labirynt.

testolandiazadarmo.blogspot.com

Maria Zagnińska jest autorem książki "Moje pierwsze literki".

Wybierz "Moje pierwsze literki" i ćwicz z dzieckiem naukę liczenia czy też pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach uczęszczających do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością zmotywuje go do zadawania niekończących się pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat fabuły pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Moje pierwsze literki" opublikowało Wydawnictwo Greg. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to sprawdź też inne publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.