Elementarz 4-latka

Wiem i potrafię to nowa seria książeczek edukacyjnych przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zawarte w nich propozycje zabaw i ćwiczeń rozwiną u dziecka spostrzeganie, a także utrwalą nabyte umiejętności czytania i liczenia. Dodatkowym atutem książeczek są wskazówki dla rodziców zawierające...
6,57 * 9,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,41 zł

Opis

Wiem i potrafię to nowa seria książeczek edukacyjnych przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zawarte w nich propozycje zabaw i ćwiczeń rozwiną u dziecka spostrzeganie, a także utrwalą nabyte umiejętności czytania i liczenia. Dodatkowym atutem książeczek są wskazówki dla rodziców zawierające propozycje rozwinięcia zadań, które można wykorzystać podczas wspólnej zabawy.

„Elementarz 4-latka” to materiał ćwiczeniowy dla wychowawców przedszkoli oraz znakomita pomoc dla rodziców, którzy chcą w domu ćwiczyć ze swoimi dziećmi niezbędne im umiejętności, takie jak: nazywanie, precyzja ruchów, zapamiętywanie, kojarzenie i wskazywanie podobieństw.

Dodatkowym atutem książki są wskazówki dla rodziców zawierające propozycje rozwinięcia zadań, które można wykorzystać podczas wspólnej zabawy.

Za treścią książeczki "Elementarz 4-latka" stoi Krassowska Dorota.

Wybierz "Elementarz 4-latka" i ćwicz z maluchem naukę liczenia czy pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach chodzących do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Przedszkolaki w wieku 4-5 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych lektur.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także cudownym sposobem kształcenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Jest to dość krótka produkcja - jej długość: 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Elementarz 4-latka" udostępniło Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz także pozostałe tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.