Jama gębowa ćwiczy słowa. Wiersze logopedyczne dla dzieci

Wiersze logopedyczne na każdą głoskę! Przedstawimy wyjątkową książkę, która zawiera starannie opracowane przez logopedów wiersze, pomocne w dynamicznym procesie nabywania mowy. Każdy wiersz opatrzony jest wskazówkami, jak należy ćwiczyć narządy artykulacyjne, by wymowa stała się poprawna. Książka...
12,99 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,40 zł

Opis

Wiersze logopedyczne na każdą głoskę!

Przedstawimy wyjątkową książkę, która zawiera starannie opracowane przez logopedów wiersze, pomocne w dynamicznym procesie nabywania mowy. Każdy wiersz opatrzony jest wskazówkami, jak należy ćwiczyć narządy artykulacyjne, by wymowa stała się poprawna. Książka będzie idealną pomocą dla rodziców, logopedów i terapeutów.

Jama gębowa ćwiczy słowa to książka dedykowana dla dzieci już od 2. roku życia do 5. roku życia. Zawiera wiersze z onomatopejami dla maluszków, jak i utwory dla starszych dzieci na każdą głoskę, a nawet utwory do terapii jąkania. Wszystko z dużą dozą humoru, opatrzone genialnymi ilustracjami Artura Gulewicza.

Książka dla każdego rodzica i logopedy!

Autorem tytułu "Jama gębowa ćwiczy słowa. Wiersze logopedyczne dla dzieci" jest Urszula Kamińska, Aleksandra Jastrzębowska-Jasińska, Artur Gulewicz.

Książeczka pt. "Jama gębowa ćwiczy słowa. Wiersze logopedyczne dla dzieci" polecana jest dzieciom, które potrzebują trochę wsparcia, aby doskonalić sztukę mówienia. Rozbuduj dziecięce umiejętności wypowiadania pojedynczych słów, składania zdań i opowiadania, posiłkując się prostymi, radosnymi opowiastkami.

Książeczki dla dzieci w wieku 2-4 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym okresie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania licznych pytań.
  • Oryginalne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem doskonalenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie trudniej będzie ją zniszczyć.

Jest to średniej długości książka - jej długość: 64 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Jama gębowa ćwiczy słowa. Wiersze logopedyczne dla dzieci" udostępniło Wydawnictwo Greg. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to wybierz także inne publikacje tego wydawcy.