Przerysuj i pokoloruj z kotkiem

Książeczka powstała z myślą o małych artystach. Dzięki specjalnie przygotowanym stronom dzieci będą mogły kolorować według wzoru oraz przygotować kopie obrazków.Rysuj, koloruj, kopiuj i świetnie się baw!
16,20 * 21,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,46 zł

Opis

Książeczka powstała z myślą o małych artystach. Dzięki specjalnie przygotowanym stronom dzieci będą mogły kolorować według wzoru oraz przygotować kopie obrazków.

Rysuj, koloruj, kopiuj i świetnie się baw!

Historyjka "Przerysuj i pokoloruj z kotkiem" to opracowanie zbiorowe, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

"Przerysuj i pokoloruj z kotkiem" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają przedszkolakom możliwość twórczego działania oraz wpierają motorykę. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również zredukować stres i poprawiać nastrój.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej ciekawy świat tych wspaniałych stworzeń.

Historyjka jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez problemu można ją spakować do plecaka lub torby dziecka.

Publikacja Przerysuj i pokoloruj z kotkiem została udostępniona przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to zobacz również pozostałe pozycje tego wydawcy.