100 zabaw. Nauka przez zabawę

100 zabaw to doskonała pozycja dla dzieci w wieku 2-6 lat. Zadanka ułożone są tematycznie - w poszczególnych działach znajdują się labirynty, łamigłówki, łączenie elementów, szukanie różnic, zabawy logiczne. Wszystkie zadania ułożone są w kolejności od najprostszych do najtrudniejszych. Ponadto...
11,89 * 19,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,28 zł

Opis

100 zabaw to doskonała pozycja dla dzieci w wieku 2-6 lat. Zadanka ułożone są tematycznie - w poszczególnych działach znajdują się labirynty, łamigłówki, łączenie elementów, szukanie różnic, zabawy logiczne. Wszystkie zadania ułożone są w kolejności od najprostszych do najtrudniejszych. Ponadto przy każdym zadaniu jest skala trudności, która określa, jak trudne jest to zadanko.

Ponad 100 stron wesołej zabawy zapewni każdemu dziecku rozrywkę na długi czas. Zadanka są edukacyjne, rozwijają zdolności manualne, spostrzegawczość, rozwijają myślenie logiczne - dzięki czemu dziecko uczy się poprzez zabawę!

Teraz książka dostępna w nowej, kolorowej szacie graficznej!

Za treścią tytułu "100 zabaw. Nauka przez zabawę" stoi Ewa Sajek.

"100 zabaw. Nauka przez zabawę" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i ułatwia rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi malucha do zadawania licznych pytań.
  • Piękne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy wizytę u fryzjera.

Jest to niezbyt długa produkcja - ma 104 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"100 zabaw. Nauka przez zabawę" udostępniło Wydawnictwo Greg. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to zobacz także inne pozycje od tego wydawcy.