Probiotyki

Jest 150 produktów.
-17% NOWOŚĆ
w magazynie

Probiotyki dla dzieci i dorosłych to produkty zawierające naturalne bakterie probiotyczne wspierające organizm w codziennym funkcjonowaniu. Dostępne w naszej ofercie napoje, koncentraty oraz zakwaski do jogurtu bazują na specjalnie fermentowanych składnikach wysokiej jakości. Mogą być częścią codziennej zdrowej diety, dzięki której równowaga flory bakteryjnej w układzie pokarmowym zostanie przywrócona, na przykład po antybiotykoterapii czy niektórych schorzeniach.

Po naturalne, ekologiczne napoje i koncentraty probiotyczne mogą bez obaw sięgać i dzieci, i dorośli. Każdy z produktów posiada szczegółową informację dotyczącą zastosowania. Najczęściej można podawać je już od 3. roku życia. Sprawdźcie dostępne w naszym sklepie produkty, na przykład:

- JOY DAY Bio Napój probiotyczny probiołyk, mięta sweet, bezglutenowy - ziołowo-owocowy, fermentowany,
- JOY DAY Bio Koncentrat napoju probiotycznego, chmiel, bezglutenowy - z ekstraktem z fermentowanych roślin ziołowych i sokiem jabłkowym,
- JOY DAY Bio Synbiotyk z otrąb orkiszowych fermentowanych ze składnikami roślinnymi - z uwagi na wysoką zawartość błonnika idealny dla osób dbających o linię lub odchudzających się,
- ZAKWASKA VIVO Żywe kultury bakterii do jogurtu - pozwalające na przygotowanie domowego jogurtu.

Na szczególną uwagę zasługuje seria tak zwanych probiołyków - specjalnie przygotowanych napojów probiotycznych w niewielkich buteleczkach marki Joy Day. Są one gotowe do spożycia w odpowiednio odmierzonej dziennej porcji 125 ml. Różne smaki - owoce lasu, mięta czy też kompozycja probiosport dla aktywnych fizycznie - pozwalają na wybór najlepiej dopasowanej opcji. Możecie również nabyć te same wersje produktów w dużych, 500 ml butelkach z koncentratem. Pozwalają na przygotowanie od 33 do nawet 100 porcji napoju probiotycznego.

Regularnie spożywane probiotyki dla dzieci i dorosłych powinny być połączone ze zdrową i zbilansowaną dietą. Sprawdźcie naszą pełną ofertę produktów probiotycznych i znajdźcie produkt pasujący najlepiej do Waszych potrzeb.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe