Smoothie

Jest 150 produktów.
-2%
w magazynie
-4%
w magazynie
-24%
25,52 zł 33,52 zł
4.193.19 zł / za szt. w zest.
w magazynie
28,74 zł
4.79 zł / za szt. w zest.
w magazynie
-20%
25,52 zł 31,92 zł
3.993.19 zł / za szt. w zest.
w magazynie
-22%
25,52 zł 32,72 zł
4.093.19 zł / za szt. w zest.
w magazynie
-20%
25,52 zł 31,92 zł
3.993.19 zł / za szt. w zest.
w magazynie

Smoothie to bardzo ciekawy produkt. Dlaczego? To taka bomba… oczywiście nie kaloryczna, a witaminowa! Ten cudowny napój można przygotować praktycznie ze wszystkich warzyw i owoców, a nawet z innych wartościowych produktów.

Właściwości smoothie zależą więc od jego składu. Może ono służyć jako solidna dzienna porcja witamin, jako dawka energii potrzebna na ciężki i pracowity dzień lub po prostu jako pyszna przekąska pomiędzy posiłkami.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie między innymi takie produkty jak:

-Smoothie Energy od BeRAW
-Smoothie green bezglutenowe marki Purasana
-Smoothie Truskawka & Maca od Foods by Ann
-Smoothie Yellow Ballance ze Spiżarni Anny Walczyńskiej
-Smoothie Green Detox ze Spiżarni Anny Walczyńskiej

Smoothie warzywne, smoothie owocowe, mieszanki ponad podziałami - sami widzicie, że jest w czym wybierać, a to oczywiście nie wszystko, bo produktów jest znacznie więcej. Zielone warzywa, jabłko, truskawka, mango, a może... burak? Tak, te wszystkie smaki, znajdziecie w ofercie naszych produktów. Każde warzywo czy owoc posiada różnorodny zestaw witamin i składników odżywczych, dlatego bez problemu dopasujecie coś do siebie.

Jeśli często chorujecie i łapiecie infekcje, to znak, że możecie potrzebować solidnej porcji witaminy C. Jeśli możemy coś doradzić, to podpowiemy, że tutaj najlepiej sprawdzi się smoothie burak-jarmuż-szpinak od Voelkel. Jarmuż oprócz witaminy C zawiera w swoim składzie kwas foliowy, beta-karoten oraz witaminy z grupy B. Burak i szpinak to natomiast dawka żelaza, które wspomaga układ krążeniowy i zapobiega miażdżycy, a nawet nowotworom.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi smoothie dostępnymi w tej kategorii. Życzymy owocnych zakupów!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe