101 zabaw. Nauka przez zabawę

101 zabaw to nowa książka aktywizująca dla dzieci w wieku 2-6 lat. Zadanka ułożone są tematycznie - w poszczególnych działach znajdują się labirynty, wyszukiwanki, łączenie elementów, szukanie różnic, łamigłówki i zabawy logiczne. Zadania zostały ułożone w kolejności od najprostszych do...
11,49 * 19,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,23 zł

Opis

101 zabaw to nowa książka aktywizująca dla dzieci w wieku 2-6 lat. Zadanka ułożone są tematycznie - w poszczególnych działach znajdują się labirynty, wyszukiwanki, łączenie elementów, szukanie różnic, łamigłówki i zabawy logiczne. Zadania zostały ułożone w kolejności od najprostszych do najtrudniejszych. Ponadto przy każdym zadaniu jest skala trudności, która podaje, na jakim poziomie jest dane zadanko.

Ponad 101 stron ciekawych zadań, łamigłówek i zabaw zapewni każdemu dziecku rozrywkę na długi czas. Zadanka są edukacyjne, rozwijają wyobraźnię, zdolności manualne, ćwiczą spostrzegawczość, rozwijają myślenie logiczne. Wskazówki dla rodziców zawierają pomysły, jak jeszcze wykorzystać zabawę, o czym porozmawiać, co opowiedzieć dziecku, by wzbogacić jego wiedzę o świecie. Nauka przez zabawę jest najlepszą formą przyswajania wiedzy i umiejętności.

Książka została przygotowana w nowej, kolorowej szacie graficznej! W środku naklejki!

Zadania z tej książki dostępne są także w pozycjach z serii Akademia.

Przeczytaj fragment książki:

Ewa Sajek, Małgorzata Mianowska jest autorem książki "101 zabaw. Nauka przez zabawę".

Książeczka pt. "101 zabaw. Nauka przez zabawę" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

.

Publikacje dla dzieci w wieku 2-7 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Oto 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością zmotywuje go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat fabuły korzystnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, łatwo ją spakować do plecaka dziecka.

Jest to średniej długości książka - ma 116 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"101 zabaw. Nauka przez zabawę" opublikowało Wydawnictwo GREG. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to sprawdź także inne publikacje od tego wydawcy.