Śliniaki dla dzieci i niemowląt

Jest 150 produktów.
-5%
w magazynie
-10%
w magazynie
NOWOŚĆ
w magazynie
-5%
w magazynie

Dziąsła kilkumiesięcznego dziecka przygotowują się do ząbkowania, co objawia się najczęściej intensywnym ślinotokiem. Bluzeczka, a nierzadko pozostałe części garderoby są po prostu wilgotne. Z kolei karmienie malucha czasami powoduje prawdziwy chaos, który musi zakończyć się kąpielą. W każdej z tych sytuacji niezwykle pomocne są śliniaki. Kategoria akcesoria do karmienia niemowlaków zawiera kilkadziesiąt różnych modeli, różniących się nie tylko fasonem i kolorem, ale też zastosowaniem.

Dzięki naszym śliniakom karmienie przestanie być zmorą rodziców, a dziecko w końcu zakończy posiłek czyste. Posiadamy produkty wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, a przede wszystkim takich, z których łatwo usunąć wszelkie zabrudzenia. Część z nich można włożyć do zmywarki lub pralki. W naszej ofercie znajdują się śliniaki silikonowe, wodoodporne, frotte czy bawełniane. Każdy z nich jest dla dziecka atrakcyjny wizualnie, ponieważ kształtem przypomina zwierzątka lub zawiera motywy bajkowe. Do tego śliniaki przyjemne w dotyku. Jeśli chodzi o aspekt praktyczny, to ważną kwestią jest rodzaj zapięcia. Dysponujemy modelami zapinanymi na rzepy, z regulowanymi zapięciami, bez zapięć lub w formie fartuszków, które zabezpieczają całą górną część ciała.

Ponadto w ofercie posiadamy:

  • śliniaki z kieszonką,
  • śliniaki-apaszki,
  • śliniaki podróżne.

Akcesoria do karmienia przydają się nie tylko podczas spożywania posiłków w domu, lecz również w podróży lub restauracji.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe