Akcesoria do fotelików samochodowych

Jest 6 produktów.

Podróżowanie niemowlęcia w foteliku samochodowym może być dla niego przyjemniejsze! W asortymencie sklepu Bee rodzice maluchów znajdą wygodne pokrowce na siedziska samochodowe, a także specjalne osłonki, które chronią niemowlę przed wiatrem lub opadami po wyjęciu go z samochodu.

Stawiamy na najwyższy komfort dzieci, dlatego akcesoria do fotelików wykonane są z materiałów przyjaznych najmłodszym. Delikatna tkanina nie pozostawia na skórze odparzeń i zadrapań, jednocześnie pozwalając na swobodne zapinanie pasów bezpieczeństwa w aucie.

Jakie akcesoria do fotelików znajdują się w naszym asortymencie?

  • chroniące przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym materiałowe osłonki do fotelików i spacerówek,
  • delikatne w dotyku pokrowce do fotelików, chroniące ich powierzchnię przed rozdarciami oraz zabrudzeniami,
  • bezpieczne i wytrzymałe pasy do przenoszenia fotelików, przeznaczone przede wszystkim dla rodziców ceniącym sobie wygodę,
  • przezroczyste moskitiery, chroniące dzieci przed owadami i zapewniające jednocześnie niezaburzony dostęp świeżego powietrza do wnętrza fotelika samochodowego.

Akcesoria w naszej ofercie projektowane są z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach – dzieciach. Staranne wykonanie idzie w parze z miękkością tkanin, po to, by foteliki oraz akcesoria do nich nie podrażniały delikatnej skóry maluszków. Interesujące wzory materiałów, a przede wszystkim ich funkcjonalne kroje pozwalają na stabilny montaż przy jednoczesnym zadbaniu o pełne bezpieczeństwo dziecka w czasie przejazdu samochodem.

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe