Wanienki do kąpieli dla dzieci i niemowląt

Jest 7 produktów.
179,99 * 239,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 239,00 zł
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 174,99 zł
215,10 * 239,00 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 189,99 zł
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 671,00 zł
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 671,00 zł
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 671,00 zł
215,10 * 239,00 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 190,95 zł

Mycie dziecka to jeden z podstawowych rytuałów pielęgnacyjnych, który – zwłaszcza na początku – budzi wiele obaw i wątpliwości. Bezsprzecznie nie nadaje się do tego prysznic ani wanna znajdująca się w podstawowym wyposażeniu każdej domowej łazienki. Po pierwsze taka kąpiel mogłaby być niebezpieczna, zagrażająca bezpieczeństwu malucha, a po drugie niekomfortowa zarówno dla jednej, jak i drugiej strony uczestniczącej w tej czynności. W brodziku maluszek będzie chlapał, a jego głębokość może się okazać niewystarczająca. Z kolei tradycyjna wanna jest zbyt głęboka i schylanie się do niej spowoduje ból pleców, co na dłuższą metę może być bardzo męczące. Z rozwiązaniem przychodzi nasz sklep. W ofercie mamy idealne wanienki do kąpieli, które zapewnią komfort zarówno niemowlęciu, jak i jego rodzicom.

Funkcjonalne i bezpieczne wanienki kąpielowe

Zaletami naszych wanienek są odpowiednia wysokość oraz stabilność konstrukcji, a ponadto ich uniwersalność. Nasze akcesoria sprawdzają się w warunkach domowych i podczas wyjazdu. Ich składany stelaż umożliwia spakowanie produktu do samochodu i przewiezienie w dowolne miejsce oraz przechowywanie w niewielkim mieszkaniu bez zajmowania dużej powierzchni. Wanienka ze stelażem jest solidnie zabezpieczona, dlatego nie należy się obawiać jej złożenia w trakcie użytkowania. Ponadto posiada antypoślizgowe nóżki, dlatego bobas może chlapać wodą do woli.

Wanienki wyposażone są także w poręczny uchwyt, dzięki czemu można je szybko wysuszyć. Wodę wypuszcza się przez gumowy korek, więc tak montaż wanienek, jak i ich użytkowanie są dziecinnie proste.

Wanienki dla niemowląt marki Beaba – gwarancja najwyższej jakości

Spośród dostępnego na rynku asortymentu produktów dla dzieci pozytywnie wyróżniają się wanienki do kąpieli dla noworodka francuskiej marki Beaba. Ich walorem jest ergonomiczny kształt, krawędzie ułatwiające przenoszenie produktu oraz zastosowane do wyrobu wanienek bezpieczne antypoślizgowe tworzywo. Każdy model wanienki wyposażono w odpływ do odprowadzania wody oraz zatyczkę, zaś z boku produktu umieszczono uchwyt na słuchawkę natryskową, dzięki której można sprawnie napełnić wanienkę wodą i opłukać ciałko dziecka.

Wanienki do kąpieli dla dzieci Beaba oferowane są w sprzedaży zarówno samodzielnie, jak chociażby wanienka dla niemowlaka Camele'o Light Mist, jak i w zestawach ze stelażem, na przykład wanienka ze stojakiem Camele'o Old Pink. Stojak pozwala kąpać malucha bez pochylania się i nadwyrężania pleców rodziców. Może pełnić także rolę stelaża do przewijaka. Jego zaletę stanowi praktyczna półeczka z wodoodpornej tkaniny.

Składana wanienka do kąpieli – kompaktowe rozwiązanie

Perełkami wśród produktów dla maluchów są wanienki składane, na przykład wanienka składana Cameleo Pop Up Bath. Tego rodzaju wanienki są produkowane z łatwego w pielęgnacji i błyskawicznie schnącego materiału. Ich największy atut stanowi kompaktowość - złożone zajmują niewiele miejsca we wnętrzu, dzięki czemu wybór wanienki tego typu jest idealny dla posiadaczy mieszkań o niewielkich metrażach, a ponadto łatwo je zabrać w podróż, tym bardziej że producenci wyposażają je w wygodne zapięcia i specjalne uchwyty. Składana wanienka dla dziecka szybko się rozkłada, a po rozłożeniu otrzymuje się produkt solidnych rozmiarów, który sprawdzi się także jako basenik.

Kąpiel dziecka w wanience – porady

Kąpiel noworodka w wanience ma zagwarantować mu dobre samopoczucie, a rodzicowi komfort użytkowania produktu. Aby nie narazić kręgosłupa mamy czy taty na ból, wanienkę najwygodniej umieścić na wysokości własnej talii. Przed kąpielą należy zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria: środek myjący, miękki ręcznik do wytarcia dziecka, pieluszki, które trzeba założyć maluchowi zaraz po wyjęciu go z wody, ewentualnie kosmetyki do pielęgnacji umytej skóry malca.

Rodzice powinni zwrócić uwagę na dobór mydła, płynu do kąpieli czy balsamów i kremów. Muszą to być preparaty delikatne, dedykowane wrażliwej skórze noworodków. Kąpiel dziecka, aby go nie przeziębić, powinna mieć temperaturę wody oscylującą w granicach 37-37,5°C, zaś optymalna temperatura panująca w łazience to około 22-24°C. Istotny jest także czas kąpieli dziecka oraz długość jej trwania. Dla komfortu malca, który przyzwyczaja się do określonego rytmu dnia, warto serwować mu kąpiel o stałej porze, na przykład wieczorem.

Aby uniknąć kłopotów trawiennych, należy zaniechać kąpieli tuż po posiłku. Zaś żeby nie zniszczyć naturalnej bariery ochronnej na skórze dziecka, sam czas kąpieli nie powinien przekraczać 5-10 minut. I najważniejsza zasada, której nieprzestrzeganie może mieć tragiczne konsekwencje - noworodka nigdy nie należy pozostawiać w wodzie bez nadzoru opiekuna.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe