Pieluchy wielorazowe

Jest 8 produktów.
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 20,99 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 25,52 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 39,67 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 39,67 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 37,86 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 24,11 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 24,11 zł

Pieluchy wielorazowe wydają się powrotem do przeszłości, jednak w rzeczywistości są znakiem dzisiejszych czasów. Korzystając z produktów wielorazowych, nie przyczyniamy się do produkcji odpadów, bo po użyciu wystarczy taką pieluszkę po prostu wyprać i jest gotowa do kolejnego użycia. To rozwiązanie jest także dobre dla skóry dziecka – mięciutkie muślinowe pieluszki nie podrażniają delikatnego naskórka, zapewniając komfort i przewiewność.

Duże muślinowe lub muślinowo-bambusowe pieluszki mają wiele zastosowań już od pierwszych dni życia maluszka. Mogą odgrywać zarówno tradycyjną rolę, jak i służyć jako podkład do przewijania, lekki kocyk czy wygodny ręczniczek. Przydadzą się także podczas karmienia – z ich pomocą szybko i łatwo wytrzemy buzię niemowlaka czy też osłonimy się przed obcymi spojrzeniami. Wyjątkowo chłonne wkładki do pieluch zapobiegną przeciekaniu, a kolorowe otulacze przytrzymają pieluszkę na miejscu i będą dodatkową ochroną przed przemakaniem.

By nie trzeba było wynosić pieluch od razu po przewinięciu, przydadzą się pojemniki na zużyte pieluchy z foliowym wkładem. W ich wnętrzu panują warunki antybakteryjne, nie wydostają się na zewnątrz żadne brzydkie zapachy, a dzięki możliwości dobrania rękawa na pojemnik z łatwością dopasujemy go do wystroju dziecięcego pokoju i własnych upodobań. Osobno zaopatrzymy się w także w wyjątkowo skuteczne wkłady, nieprzemakalne i powstrzymujące namnażanie się bakterii.

Pieluchy wielorazowe to nie tylko troska o środowisko naturalne – to także dbanie o własny portfel. Wydajemy pieniądze raz, a potem korzystamy przez długi czas, jest to więc rozwiązanie wyjątkowo ekonomiczne.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe