Butelki dla niemowląt

Jest 150 produktów.
-9%
w magazynie
-9%
28,99 zł 31,99 zł
Lovi Butelka Medical+ 150 ml
w magazynie
-19%
w magazynie
-10%
w magazynie
-9%
w magazynie
-19%
w magazynie
-9%
w magazynie

Wśród szerokiej gamy akcesoriów przeznaczonych do karmienia niemowląt i małych dzieci w asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć bogaty wybór starannie wyselekcjonowanych butelek. Są to zarówno produkty szklane, jak i silikonowe, które doskonale znoszą sterylizację gorącą wodą czy powietrzem i mogą być myte w zmywarkach. Oferowane przez nas produkty nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji, takich jak PCV, ftalany czy bisfenol typu A. Dzięki temu mogą być bezpiecznie używane do karmienia dzieci już od pierwszych chwil życia.

Butelki zapewniające komfortowe karmienie

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego butelki znakomicie sprawdzają się zarówno podczas karmienia łączonego, jak i w trakcie przechodzenia z karmienia piersią na butelkę. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów są trwałe i odporne, nie niszczą się nawet przy długotrwałym użytkowaniu i doskonale znoszą zmiany temperatury – podgrzewanie do wysokich temperatur oraz chłodzenie.

To, co wyróżnia oferowane przez nas produkty, to przede wszystkim:

  • wyprofilowany kształt dopasowujący się do kształtu dłoni,
  • czytelne podziałki pozwalające precyzyjnie odmierzać płyn,
  • elastyczne smoczki, które podczas ssania imitują matczyną pierś,
  • dołączone dyski, które umożliwiają wygodne przechowywanie, przewożenie, a nawet mrożenie pokarmu.

Dopełnieniem naszej oferty są termobutelki i termosy dla dzieci, które mogą być używane zarówno do ciepłego, jak i do zimnego picia, świetnie spełniając swoją funkcję podczas spacerów, wycieczek, w przedszkolu itp.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe