Szczotki do mycia butelek i smoczków

Jest 12 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 5,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,99 zł
NOWOŚĆ
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 7,44 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 39,95 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 15,11 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 30,25 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 16,67 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 6,99 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 15,63 zł

Akcesoria dziecięce - zwłaszcza te, w których podajemy malcowi pokarm lub które dziecko bierze do buzi - wymagają skrupulatnej uwagi i ciągłego dbania o higienę. Jeśli martwisz się, że nie dasz rady doczyścić ich na błysk, sięgnij po szczotki do mycia butelek i smoczków.

Myjące szczotki do butelek i smoczków wyczyszczą każdy zakamarek

Bezpieczeństwo oraz higiena dziecka to absolutna podstawa, którą starają się zapewnić wszyscy rodzice. Niektóre akcesoria przysparzają jednak w tej kwestii nie lada wyzwań. Każdy, kto choć raz próbował dokładnie wyczyścić butelkę, wie, o czym mowa. I nie chodzi tutaj o pobieżne przepłukanie jej wodą, a o dokładne umycie umożliwiające bezpieczne zastosowanie pojemnika w przyszłości, bez obawy o zdrowie wrażliwych maluchów. W tym celu zostały stworzone specjalnie wyprofilowane szczotki z podłużną rączką, które dzięki swojej formie umożliwiają precyzyjne oczyszczenie pojemnika – od samej góry aż do podstawy.

Każda szczotka do butelek została stworzona z myślą o uzyskaniu zadowalających efektów, dlatego delikatne włókna szczotek są bardzo wytrzymałe, dokładnie absorbują resztki znajdujące się wewnątrz pojemnika, jednocześnie nie niszcząc powierzchni butelki. Konstrukcja zapewnia w tym przypadku maksimum efektów, ograniczając powstawanie skutków ubocznych w postaci mikrouszkodzeń, w których mogłyby rozmnażać się bakterie.

Bezpieczne i wielofunkcyjne szczotki do czyszczenia smoczków i butelek

W naszej ofercie znajdują się produkty wyłącznie najwyższej jakości, o skutecznym działaniu. W sklepie możemy zaopatrzyć się w wielofunkcyjne szczotki 2 w 1 do jednoczesnego mycia butelek i smoczków. Wyposażone zostały w praktyczne uchwyty, które ułatwiają proces czyszczenia, a znajdująca się na samym dole gąbka pozwala na prawidłowe wytarcie dna butelki. Można nimi dowolnie kierować, aby dotrzeć do wszystkich partii pojemnika i najdrobniejszych zakamarków smoczka. Do tego posiadają funkcjonalne uchwyty ułatwiające suszenie oraz przechowywanie. W ofercie dostępne są również funkcjonalne modele wolnostojące. Produkty występują zwykle w kilku wersjach kolorystycznych.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe