Kubki niekapki i bidony dla dzieci

Jest 150 produktów.
NOWOŚĆ
w magazynie
-6%
w magazynie

Chcąc zrezygnować z butelki, warto podsunąć maluchowi kolorowy i starannie wykonany kubek niekapek. Rodzicom, którzy poszukują wysokiej jakości akcesoriów ułatwiających podawanie picia, z pomocą przychodzi nasz sklep, oferując bogaty wybór kubków o konstrukcjach uniemożliwiających rozlewanie napojów. W asortymencie posiadamy produkty z wygodnymi uchwytami dostosowanymi do małych rączek dzieci, a także z praktycznymi przykrywkami, które zapewniają higienę podczas przenoszenia czy podróży.

Kubki ułatwiające naukę samodzielnego picia

Znajdujące się w naszej ofercie kubki niekapki to oryginalne akcesoria pochodzące zarówno od krajowych, jak i międzynarodowych producentów, zaprojektowane w ten sposób, aby przygotować malucha do korzystania z tradycyjnego kubka w przyszłości. Są to wyroby lekkie, szczelne i bezpieczne w obsłudze, które nie zawierają szkodliwego bisfenolu A.

Poza kubkami niekapkami w ofercie naszego sklepu internetowego można też znaleźć duży wybór bidonów, z których dzieci mogą pić, przechylając je do góry nogami, tak samo, jak z butelki.

Nasze kubki oraz bidony wyróżniają:

  • odporność na stłuczenia i wgniecenia,
  • praktyczne podziałki ilości płynu,
  • łatwy montaż i demontaż,
  • tworzywa niezmieniające smaku napojów,
  • szczelne zamknięcia uniemożliwiające wyciekanie lub wylewanie cieczy.

Wszystkie produkty zostały wykonane z wytrzymałych i bezpiecznych w kontakcie z żywnością materiałów, doskonale sprawdzających się podczas używania przez dzieci już od 6. miesiąca życia.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe