Kubki niekapki dla dzieci

Jest 150 produktów.
NOWOŚĆ
w magazynie
-6%
w magazynie
NOWOŚĆ
w magazynie
-6%
w magazynie

Zastanawiasz się nad zmianą butelki na kubek niekapek? Obawiasz się, czy dziecko zaakceptuje nowy sposób picia? Twój maluszek ma już kilka miesięcy i nie wiesz, jaki model będzie dla niego najlepszy? Sprawdź naszą bogatą ofertę kubków niekapków, dzięki którym nauka samodzielnego picia będzie dla dziecka łatwa i przyjemna.

Nowe umiejętności – nowoczesny kubek niekapek

Kubki niekapki przeznaczone są dla dzieci w wieku niemowlęcym i starszym. Mają za zadanie przygotować naszą pociechę do niezależnego picia z tradycyjnej szklanki. To bardzo ważny etap w rozwoju, który może się wydawać prosty, ale wymaga pewnych umiejętności: sprawnego trzymania naczynia, przechylania do ust i picia bez rozlewania. Użycie kubka niekapka pomoże dziecku zrobić szybki progres w tej dziedzinie.

Uwzględnij potrzeby

Proponujemy różne warianty kubków niekapków. Jaki będzie najlepszy dla Twojego malucha?

  • Kubek niekapek z miękkim ustnikiem to doskonały wybór dla niemowlaków, które do tej pory korzystały tylko z tradycyjnej butelki ze smoczkiem. Specjalna konstrukcja ustnika umożliwia zaspokojenie naturalnej potrzeby ssania. W łagodny sposób uczy nowego sposobu na ugaszenie pragnienia.  
  • Kubek niekapek z twardym ustnikiem możemy zaproponować dzieciom, które nabrały już wprawy i potrafią same kontrolować ilość pobieranego napoju. Wyprofilowane i gumowe rączki ułatwiają wykonanie tej czynności.
  • Kubek niekapek 360° będzie odpowiedni dla przynajmniej rocznych dzieci. Jego budowa najbardziej przypomina zwykły kubek. Zamiast ustnika ma pokrywkę z silikonową uszczelką. Pozwala ona dziecku napić się z każdej strony naczynia, ale jednocześnie nie ma możliwości wylania jego zawartości.

Nauka picia to ważna umiejętność. Nie podejmuj przypadkowych decyzji. Zadbaj o najlepszy rozwój malucha i znajdź dla niego idealny kubek niekapek.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe