Sztućce dla dzieci

Są 103 produkty.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 37,95 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 12,19 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 51,75 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,49 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 42,50 zł
11,75 * 13,90 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 11,75 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 46,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł
29,99 * 35,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 28,00 zł
39,99 * 45,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 36,00 zł
64,99 * 79,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 63,20 zł
64,99 * 79,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 63,20 zł
NOWOŚĆ
23,70 * 26,32 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 26,33 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 29,95 zł
NOWOŚĆ
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 12,42 zł
wysyłka w 5 dni
najniższa cena z 30 dni: 28,91 zł
NOWOŚĆ
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 12,42 zł
wysyłka w 5 dni
najniższa cena z 30 dni: 28,91 zł
wysyłka w 5 dni
najniższa cena z 30 dni: 23,99 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 63,00 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 31,65 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 10,49 zł
18,55 * 21,82 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 18,55 zł
wysyłka w 5 dni
najniższa cena z 30 dni: 23,99 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 53,90 zł

Zobacz także:

Prześcieradła i podkłady dla dzieciPodkłady i maty do przewijaniaSłoiczki Gerber OrganicPieluchy HuggiesPodgrzewacze do butelek dla dzieci

Dla każdego dziecka rozpoczęcie rozszerzania diety to ważny, ale wymagający moment w życiu. Czasami rodzice muszą wykazać się sporym zaangażowaniem, aby cały proces przebiegł bez większych problemów. Jednak warto być cierpliwym i wyrozumiałym, ponieważ to pierwszy krok do większej samodzielności Twojego dziecka. Już od samego początku warto wprowadzać właściwe nawyki żywieniowe, aby zapewnić dziecku zdrowie i prawidłowy rozwój. Niezależnie od tego, czy planujesz rozszerzać dietę metodą BLW, czy będziesz klasycznie karmić dziecko, warto wybrać pierwsze sztućce do nauki samodzielnego jedzenia. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne produkty, które będą pomocne podczas nauki jedzenia pierwszych stałych pokarmów.

Jak wybrać pierwsze sztućce dla dziecka?

Kiedy rodzice próbują wybrać pierwsze sztućce dla dzieci, mogą czuć się nieco przytłoczeni dostępnymi możliwościami. Aktualna oferta sztućców dla maluszków jest naprawdę imponująca. To przede wszystkim odpowiedź na potrzeby i oczekiwania wszystkich rodziców. Każdy ma inne preferencje, każdy zwraca uwagę na inne szczegóły. W naszym sklepie również zadbaliśmy o szeroki i zróżnicowany wybór, aby każdy rodzic znalazł to, czego szuka. Przede wszystkim sztućce dziecięce powinny być dostosowane do wieku malucha i jego umiejętności. Powinny być odpowiednio małe i lekkie, aby zmieściły się w buzi i aby dziecko mogło je bez problemu utrzymać w swojej rączce.

Sztućce do nauki jedzenia, wbrew błędnym przekonaniom, są także przydatne w metodzie BLW. W końcu maluch jakoś powinien zjeść porcję zupy czy jogurtu. Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając sztućce dla niemowlaka? Najlepsza pierwsza łyżeczka to taka wykonana z silikonu. Jest na tyle miękka, że dziecko nie zrobi sobie nią krzywdy i na tyle sztywna, że utrzyma małe porcje jedzenia. Jeżeli dziecko wykazuje zainteresowanie, widelec dla niemowlaka można wprowadzić w tym samym czasie. Nie ma określonych wytycznych, kiedy dziecko powinno zacząć z niego korzystać. Jednak w przypadku maluszków, warto wybrać widelec o unikalnym kształcie dostosowanym do kształtu i rozmiaru ust niemowlęcia.

Metalowe sztućce dla dzieci będą odpowiednie dla bobasów, które ukończyły pierwszy rok życia. Rozszerzając dietę, nie zapomnij o płynach. Właściwe nawodnienie organizmu ma ogromny wpływ na zdrowie. Jeżeli szukasz wsparcia w tej kwestii, z pomocą przychodzą nasze bidony dla dzieci.

Bezpieczne i wygodne sztućce dziecięce

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były praktyczne i przydatne w nauce jedzenia pierwszych stałych pokarmów, dlatego nasza oferta to sprawdzony i wyselekcjonowany asortyment, który spełnia wszystkie wymagane standardy bezpieczeństwa. Wszystkie nasze sztućce dla dzieci zostały wykonane z nietoksycznych materiałów, są trwałe, mają wymagane atesty i mogą mieć kontakt z żywnością. Dodatkowo mają zaokrąglone krawędzie, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania. Naszymi sztućcami dziecko nie może zrobić sobie krzywdy. Nasze produkty są ergonomiczne, odpowiednio wyprofilowane i dostosowane do małych rączek i buzi dzieci.

Warto kupić zestaw sztućców dla dzieci, ponieważ korzystanie z nich to ćwiczenie uścisku dłoniowego i chwytu cęgowego. Jedzenie łyżeczką to z kolei bardzo dobry trening dla mięśnia okrężnego wargi górnej i dolnej, mięśnia policzkowego raz mięśnia śmiechowego. Jak widać, pierwsze sztućce dla dzieci dają znacznie więcej korzyści niż tylko naukę samodzielnego spożywania pokarmów stałych.

Wybierz sztućce dla dzieci z oferty sklepu bee.pl!

Rozszerzanie diety to wyzwanie nie tylko dla dziecka, ale także dla rodziców. Jednak warto zainwestować w ten proces odpowiednią ilość czasu i cierpliwości. Samodzielne spożywanie pokarmów to większa samodzielność dziecka. W całym tym skomplikowanym procesie przydatne będą pierwsze sztućce do nauki samodzielnego jedzenia.

W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone, polecane i bezpieczne sztućce dla dzieci – łyżeczki, widelce i noże. Nasze produkty pozbawione są szkodliwych substancji, są dostosowane kształtem, wagą i wyprofilowaniem do małych rączek i buzi maluchów. Co więcej, nasze sztućce do nauki jedzenia są kolorowe, co zwiększa ich atrakcyjność w oczach dziecka. Bobas będzie nimi bardziej zainteresowany i chętniej będzie z nich korzystać.

Jeżeli cenisz sobie niezawodna jakość, precyzje wykonania i dbałość o szczegóły, w naszej ofercie znajdziesz produkty, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Nie czekaj, zainwestuj w bezpieczne i trwałe sztućce dla niemowlaka. Jeżeli chcesz mieć komplet naczyń niezbędnych do rozszerzania diety i nie tylko, sprawdź także nasze talerzyki i miseczki dla dzieci.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe