Talerzyki i miseczki dla dzieci

Jest 150 produktów.

W ofercie naszego sklepu internetowego w szerokiej gamie naczyń ułatwiających serwowanie posiłków maluchom można znaleźć starannie wyselekcjonowane miseczki oraz talerzyki. Są to produkty, które zostały stworzone z myślą o potrzebach najmłodszych dzieci.

Doskonale spełniają swoją funkcję zarówno w domu, jak i w trakcie podróży, na wakacjach, podczas spacerów itp. Innowacyjne kształty ułatwiają nabieranie porcji i minimalizują ryzyko wypadania jedzenia z naczynia, natomiast gumowe przyssawki sprawiają, że miseczkę czy talerzyk można bez trudu przymocować praktycznie do każdej gładkiej powierzchni.

Naczynia, które sprawdzą się przy codziennym karmieniu

Prezentowane w tej kategorii miski oraz talerze dla najmłodszych zostały wykonane z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością; nie zawierają szkodliwych dla zdrowia ftalanów czy bisfenolu A. Większości naczyń można używać w kuchenkach mikrofalowych, a także bez obaw myć w zmywarkach. Dzięki żywym kolorom, a także atrakcyjnym pod względem wizualnym nadrukom z naszych miseczek i talerzyków z całą pewnością ze smakiem zje posiłek nawet największy niejadek.

W zakres naszego asortymentu wchodzą między innymi:

  • miseczki z gumową przyssawką,
  • bambusowe talerzyki z przegródkami,
  • wielofunkcyjne niewysypki na przysmaki,
  • talerzyki z podgrzewanym dnem,
  • silikonowe kubki ze słomką.

Dzięki opatentowanym konstrukcjom wszystkie oferowane produkty ułatwiają maluchom spożywanie posiłków zarówno o płynnej, jak i półpłynnej konsystencji, pozwalając im z radością rozpocząć naukę samodzielnego jedzenia.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe