Pojemniki na żywność dla dzieci

Jest 150 produktów.

Pojemniki na żywność ułatwią nam karmienie malucha, czy to w podróży i na spacerze, czy na co dzień. Szczelne, niechłonące zapachów pudełka z silikonu, saszetki do wypełniania i różnego rodzaju pojemniki termiczne przydadzą się każdemu zabieganemu rodzicowi, który chce zaoszczędzić czas przy przygotowywaniu posiłków. W małe silikonowe pojemniki zamkniemy wygodnie porcję jedzenia idealną na raz, by w takiej formie przechować ją w lodówce czy zamrażarce lub też zabrać ze sobą do parku i na piknik. Możemy ugotować od razu większą ilość potrawy i zamrozić to, co zostanie, nie martwiąc się, że zdąży się zepsuć, zanim dziecko wszystko zje.

Termosy i pojemniki termiczne z kolei to rozwiązanie idealne na ciepłe pory roku, gdy dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, na wspólnym grillowaniu i biesiadowaniu z rodziną lub przechadzkach i wycieczkach za miasto. Nie musimy rezygnować z karmienia niemowlaka pełnowartościowymi, ciepłymi daniami – wystarczy wcześniej nałożyć gorącą zupkę czy inną potrawę do pojemnika, by w dogodnej chwili wyjąć i zjeść ciepły posiłek na trawie w parku. Z kolei zimne musy owocowe, jogurty czy koktajle spakujemy do saszetki Fill’n Squeeze. Wygodny ustnik i niewielkie rozmiary woreczków sprawiają, że bez problemu możemy je wręczyć większym dzieciom, by same wyciskały zawartość.

Ważne jest, by pojemniki na żywność były wykonane z wysokiej jakości materiałów, nie przeciekały, były łatwe do umycia i nie chłonęły zapachów jedzenia. Spora część pojemników nadaje się także do mrożenia i używania w mikrofalówce, by karmienie niemowlaka było jeszcze łatwiejsze.

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe