Lusterka do obserwacji dziecka

Jest 8 produktów.
NOWOŚĆ
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 79,00 zł
87,07 * 102,44 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 109,85 zł
92,20 * 102,44 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 102,44 zł
87,07 * 102,44 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 109,85 zł
145,12 * 170,73 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 183,68 zł
145,12 * 170,73 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 183,68 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 139,00 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 85,00 zł

Zobacz także:

Mleko Modyfikowane BebilonNocniki i nakładki na sedes dla dzieciPrzechowywanie mleka matkiMleko Modyfikowane Enfamil PremiumDeserki dla dzieci - Etap 1 (4-5 miesięcy)

Podróż samochodem z noworodkiem to wyzwanie, z którym musi zmierzyć się każdy nowy rodzic. Nie ma większego problemu, kiedy samochodem jedzie dwoje rodziców i jeden z nich może siedzieć z maluszkiem na tylnym siedzeniu. Sytuacja staje się bardziej stresująca, kiedy czeka nas samotna podróż z dzieckiem. W takim przypadku nie tylko trzeba skupić się na tym, co dzieje na drodze, ale także na dziecku, które podróż w aucie może znosić różnie. Na szczęście mamy rozwiązanie, które może ułatwić jazdę autem z dzieckiem. To lusterko do samochodu do obserwowania dziecka. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz model, który dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań.

Bezpieczna i komfortowa podróż - lusterko do samochodu dla dziecka

Jak wiadomo noworodki, niemowlęta, a nawet starsze dzieci powinny jeździć w foteliku samochodowym skierowanym w przeciwną stronę niż kierunek jazdy (RWF). Taka pozycja sprawia, że z przedniego fotela, szczególnie kierowcy, ciężko jest dostrzec, co robi dziecko. Odwracanie się w trakcie jazdy jest niebezpieczne, a pozostawienie dziecka bez kontroli niemożliwe. Jest jednak na to sprawdzone i skuteczne rozwiązanie, które może ułatwić każdą samotną podróż z dzieckiem. Lusterko do samochodu dla dziecka to bardzo prosta, ale efektywna opcja, które pozwala w prosty, a przede wszystkim bezpieczny sposób sprawdzać, co robi dziecko i czy czegoś nie potrzebuje. Dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu trochę starsze dzieci mogą bez problemu złapać kontakt wzrokowy z rodzicem, co może być przydatne w pierwszych chwilach po obudzeniu się z drzemki w trakcie jazdy.

Lusterko do samochodu do obserwowania dziecka sprawia, że podróż z maluszkiem staje się bardziej komfortowa i bezpieczna. Nie trzeba się zatrzymywać lub odwracać za każdym razem, kiedy dziecko zapłacze, bo można w łatwy sposób sprawdzić, co może być powodem dyskomfortu. Wystarczy spojrzeć w lusterko wsteczne, aby skontrolować, co się dzieje z naszym bobasem.

Sprawdzone lusterka do samochodu do obserwowania dziecka

Przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa dzieci, dlatego zawsze dbamy o najwyższą jakość produktów z przeznaczeniem dla najmłodszych. W naszym sklepie znajdziesz sprawdzone, trwałe i niezawodne lusterko do fotelika. Dzięki temu Twoja podróż samochodem z dzieckiem będzie mniej stresująca, bardziej komfortowa i co najważniejsze bezpieczna. Dzięki lusterku możesz przez cały czas skupiać się na tym, co dzieje się dookoła na drodze, a jednocześnie mieć kontrolę nad tym, co robi Twoje dziecko, czy śpi, czy wstało z drzemki, czy potrzebuje smoczka, który mu wypadł.

Lusterko do samochodu dla dziecka montuje się bardzo szybko i prosto. W zależności od modelu montaż może być do zagłówka fotela lub innych stałych części w samochodzie np. uchwytu nad oknem. Po założeniu lusterka wystarczy tylko odpowiednio ustawić kąt widzenia i gotowe. Nasze lusterka gwarantują szerokie pole widzenia, dzięki czemu z łatwością można obserwować, co się dzieje z tyłu. Jeżeli często jeździsz po zmroku, dobrym rozwiązaniem będzie lusterko z podświetleniem sterowane za pomocą pilota. Delikatna lampka nie będzie rozpraszała i nie będzie miała wpływu na sen dziecka, a Ty bez problemu sprawdzisz, co się dzieje na tylnym siedzeniu.

Lusterka dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nie tłuką się, więc nic się nie stanie, jeżeli dziecko rzuci w nie zabawką i są lekkie, więc nie zagrażają maluszkowi. Lusterko do samochodu do obserwowania dziecka to niepozorny, stosunkowo niedrogi gadżet, który może odmienić podróżowanie autem z dzieckiem.

Wybierz lusterka do samochodu dla dziecka z oferty sklepu bee.pl!

Jazda samochodem z dzieckiem nie zawsze należy do najłatwiejszych. Niektóre dzieci od razu zasypiają, a inne cały czas są rozdrażnione i wymagają uwagi. Samotna podróż z dzieckiem, które siedzi w kierunku przeciwnym do jazdy, może być wyzwaniem. Trzeba kontrolować sytuację na drodze i obserwować dziecko. Odwracanie się jest niebezpieczne, dlatego warto postawić na proste i wygodne rozwiązanie. Lusterka do samochodu dla dziecka dostępne w naszej ofercie to sprawdzone i polecane produkty, które bez problemu można zamontować w każdym samochodzie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, zadbaliśmy o różnorodność asortymentu. Mamy proste, klasyczne lusterka, jak i kolorowe modele, które dodatkowo skupią uwagę Twojego dziecka. Dzięki nam każda Twoja podróż będzie bezpieczniejsza i przyjemniejsza. Będziesz mieć wszystko pod kontrolą. Jeżeli chcesz, aby jazda w słoneczny dzień była jeszcze bardziej komfortowa, sprawdź rolety samochodowe dla dzieci. Zerknij także na nasze foteliki samochodowe, jeżeli dopiero przygotowujesz wyprawkę dla swojego maluszka lub szukasz większego modelu.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe