Termometry do wody dla dzieci i niemowląt

Jest 15 produktów.

Utrzymanie właściwej temperatury wody podczas kąpieli niemowlaka może być prostsze niż myślisz. Wybierając termometry do wody z naszego asortymentu, zyskujesz akcesoria w pełni bezpieczne dla zdrowia Twojego dziecka, a przy tym wykonane w ciekawych kształtach i barwach – w ofercie sklepu znajdują się zarówno produkty w klasycznych barwach, niebieskie i różowe, jak i akcesoria w innych wersjach kolorystycznych. Pomiar temperatury wody zachodzi w sposób bezrtęciowy, a więc całkowicie bezpieczny dla otoczenia.

Skala termometrów ułatwia utrzymanie optymalnej temperatury wody podczas kąpieli dziecka, a specjalne oznaczenia wskazują, czy woda nie chłodzi się zbyt szybko. Termometry mogą unosić się na wodzie, a więc na bieżąco pobierać pomiar z powierzchni w sposób najbardziej widoczny dla kąpiącego dziecko rodzica. Dodatkowo wybrane modele zostały wyposażone w specjalne uchwyty do suszenia akcesoriów, gdy te nie są już potrzebne. Pozwala to przechowywać termometry w pełni higienicznie aż do następnego użycia.

Wybierając akcesoria do wody z naszego asortymentu, zyskujesz niezawodną pomoc w czasie kąpieli swojego dziecka. Dzięki bezpiecznej obudowie termometrów, a przede wszystkim zrezygnowaniu ze skali rtęciowej, mierniki mogą być bez obaw wykorzystywane w obecności niemowląt. Kolejnym ich atutem jest ciekawy kształt przypominający zwierzątka – to miły dodatek, który z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym miłośnikom kąpieli. Poza termometrami w ofercie są dostępne także specjalne osłonki na kran, które z jednej strony chronią główkę dziecka przed urazem, z drugiej zaś wskazują temperaturę wody poprzez zmianę koloru końcówki. Od teraz kąpiel niemowlęcia będzie dla rodziców prawdziwą przyjemnością!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe