Zabawki do kąpieli dla dzieci

Jest 150 produktów.
-10%
w magazynie
-13%
w magazynie

Nie każdy maluch jest skłonny do kąpieli, dlatego chcąc urozmaicić tę czynność, warto mieć pod ręką odpowiednie akcesoria. Małe dzieci bardzo lubią pluskać się w towarzystwie gumowych kaczuszek, żabek i wielu innych zwierzątek, zwłaszcza jeśli te nie dają się złapać i radośnie unoszą się na wodzie. Właśnie z myślą o najmłodszych w asortymencie naszego sklepu internetowego – poza termometrami czy bambusowymi okryciami kąpielowymi – znalazł się również duży wybór starannie wykonanych zabawek do kąpieli. Można się nimi bawić już od pierwszych miesięcy życia.

Zdając sobie sprawę, jak bardzo ważne znaczenie ma codzienna kąpiel, w tej kategorii prezentujemy kolorowe i atrakcyjne wizualnie zabawki, obok których z całą pewnością nie przejdzie obojętnie żaden maluch. W naszej ofercie można znaleźć zielone żabki wykonane z naturalnego kauczuku, które nie zawierają w swoim składzie toksycznych ftalanów czy BPA, a także gumowe kaczuszki, które poza tym, że „nurkują” i nieoczekiwanie wynurzają się z piany, mogą być też doskonałymi gryzaczkami, doskonale sprawdzając się zwłaszcza w okresie ząbkowania.

Wszystkie oferowane przez nas zabawki do kąpieli dla dzieci i niemowląt zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale i nie mają żadnych ostrych krawędzi czy twardych elementów. To, co jeszcze je wyróżnia, to wyjątkowa elastyczność i łatwość chwytania. Dostępne produkty nie posiadają otworów, więc nie naleje się do nich woda – takie rozwiązanie eliminuje ryzyko namnażania się chorobotwórczych pleśni i bakterii.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe