Zabawki do kąpieli dla dzieci

Jest 150 produktów.

Nie każdy maluch jest skłonny do kąpieli, dlatego chcąc urozmaicić tę czynność, warto mieć pod ręką odpowiednie akcesoria. Małe dzieci bardzo lubią pluskać się w towarzystwie gumowych kaczuszek, żabek i wielu innych zwierzątek, zwłaszcza jeśli te nie dają się złapać i radośnie unoszą się na wodzie. Właśnie z myślą o najmłodszych w asortymencie naszego sklepu internetowego – poza termometrami czy bambusowymi okryciami kąpielowymi – znalazł się również duży wybór starannie wykonanych zabawek do kąpieli. Można się nimi bawić już od pierwszych miesięcy życia.

Zdając sobie sprawę, jak bardzo ważne znaczenie ma codzienna kąpiel, w tej kategorii prezentujemy kolorowe i atrakcyjne wizualnie zabawki, obok których z całą pewnością nie przejdzie obojętnie żaden maluch. W naszej ofercie można znaleźć zielone żabki wykonane z naturalnego kauczuku, które nie zawierają w swoim składzie toksycznych ftalanów czy BPA, a także gumowe kaczuszki, które poza tym, że „nurkują” i nieoczekiwanie wynurzają się z piany, mogą być też doskonałymi gryzaczkami, doskonale sprawdzając się zwłaszcza w okresie ząbkowania.

Wszystkie oferowane przez nas zabawki do kąpieli dla dzieci i niemowląt zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale i nie mają żadnych ostrych krawędzi czy twardych elementów. To, co jeszcze je wyróżnia, to wyjątkowa elastyczność i łatwość chwytania. Dostępne produkty nie posiadają otworów, więc nie naleje się do nich woda – takie rozwiązanie eliminuje ryzyko namnażania się chorobotwórczych pleśni i bakterii.

Akuku Sitko z zabawkami kąpielowymi -6%
w magazynie
wysyłka do 72 godzin
Lilliputiens Kubeczki do kąpieli Dżungla 6 m+ -17%
wysyłka w 5 dni
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe