Nocniki i nakładki na sedes › Nocniki

Jest 5 produktów.

W życiu każdego dziecka przychodzi moment, gdy powinno nauczyć się korzystać z toalety. W tym zadaniu pomogą mu nasze produkty przeznaczone specjalnie dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z samodzielnym korzystaniem z sedesu. Podkładki na toaletę oraz same nocniki z pewnością sprawią, że dziecko chętniej i szybciej usamodzielni się w tym ważnym, codziennym aspekcie. Szeroki wybór oraz produkty najwyższej jakości dostępne w naszym sklepie ułatwią każdemu rodzicowi wprowadzenie swojego dziecka w ten niełatwy temat.

Co można u nas znaleźć?

  • Nocniki – przeznaczone dla dzieci, które uczą się samodzielnego korzystania z toalety. Żywe kolory przyciągają wzrok, a wygodne siedzisko sprawia, że dziecko bez względu na płeć chętnie z nich skorzysta. Kształt został dopasowany do anatomii dziecka, co daje duży komfort nie tylko podczas samej nauki, ale też w trakcie normalnego użytkowania.
  • Wkłady na nocniki wielokrotnego użytku – odpieluszkowanie dziecka przestanie być problemem, kiedy w domu znajdzie się taki przydatny przedmiot. Dzięki wkładowi wykonanemu z wysokiej jakości silikonu oraz konstrukcji zapewniającej łatwość mycia jest to rozwiązanie o wiele bardziej opłacalne w użytkowaniu niż jednorazowe elementy tego typu.
  • Nakłady na sedes – nauka korzystania z sedesu będzie łatwiejsza dzięki specjalnie dopasowanym nakładom na sedes dla małych dzieci. Dzięki temu gadżetowi maluch będzie mógł spokojnie usiąść na sedesie i uczyć się samodzielnego korzystania z niego bez obaw o wpadnięcie do środka czy trudności z utrzymaniem równowagi.

Proces odzwyczajania od pieluszek musi przebiegać w odpowiedni sposób, by dziecko z chęcią nabywało nowych umiejętności korzystania z toalety – nasze produkty z pewnością mu w tym pomogą! Żywe kolory i miłe dla oka wzory sprawią, że każdy maluszek chętnie skorzysta z wybranych dla niego gadżetów, a jego mama będzie mieć znacznie ułatwione zadanie.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe