Mleka specjalistyczne dla dzieci i niemowląt

Jest 17 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 215,94 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 239,94 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 227,94 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 37,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 167,96 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 167,96 zł

Mleko to podstawowy pokarm, który podajemy dzieciom zarówno zaraz po tym, jak przyjdą na świat, jak i w kilku kolejnych latach ich życia. Dostarcza maluchom wszelkich niezbędnych substancji odżywczych, które umożliwiają prawidłowy rozwój. Wiemy, że sporo mam z różnych powodów nie może podawać pociechom własnego pokarmu. Dlatego też przygotowaliśmy mleka specjalistyczne dla dzieci i niemowląt, które stanowią doskonałą alternatywę.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty pochodzące od renomowanych producentów. Stworzyli je eksperci, którzy umiejętnie opracowali receptury tak, by w przystępnej formie dostarczyć najmłodszym to, co potrzebne. Masz więc pewność, że otrzymujesz żywność bezpieczną i przebadaną. Dzieci na różnych etapach swojego życia posiadają nieco inne potrzeby. Tę kategorię asortymentu Bee podzieliliśmy więc między innymi według wieku. Kupisz tu mleka przeznaczone dla noworodków, pociech, które ukończyły szósty miesiąc życia, a także tych, które mają już więcej niż roczek.

Mleka specjalistyczne dla dzieci i niemowląt będą wspaniałym rozwiązaniem dla maluszków, które posiadają różnego rodzaju alergie i nietolerancje pokarmowe, a także problemy trawienne i nie tylko. Mleko początkowe dla niemowląt marki Nestle Nan Expert okaże się nieocenionym elementem diety w przypadku częstych kolek lub kłopotów żołądkowych. Z kolei mleko początkowe Bebilon pozbawione laktozy będzie właściwe dla małych alergików uczulonych na białka mleka krowiego. Przygotowaliśmy także roślinne zamienniki, takie jak preparat sojowy.

W tej kategorii znajdziesz następujące produkty:
- Comfort mleko modyfikowane do stosowania w przypadku łagodnych zaburzeń trawienia od marki Enfamil Premium;
- bezlaktozowe mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia od Nestle Nan Expert;
- bezglutenowy produkt zbożowy powyżej 4 miesiąca wyprodukowany przez Nestle;
- Expert AC żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, który można stosować od urodzenia, marki Humana.

Wierzymy, że te i pozostałe mleka specjalistyczne dla dzieci i niemowląt dostępne w Bee spełnią wszelkie oczekiwania. Życzymy udanych zakupów!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe