Mleka specjalistyczne dla dzieci i niemowląt

Jest 8 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 46,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 189,96 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 135,96 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 239,94 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 39,99 zł

Zobacz także:

Mleko Modyfikowane BebikoProdukty Bio HippHerbatki dla dzieciStroje kąpielowe dla dzieciProdukty Gerber dla Dzieci

Każde dziecko ma swoje indywidualne potrzeby żywieniowe. Dodatkowo niektóre maluchy borykają się z różnego rodzaju problemami trawiennymi, alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Karmienie mlekiem powinno być podstawą żywienia przez pierwsze 6 miesięcy życia dziecka. I chociaż najlepszym, i dającym najwięcej korzyści rozwiązaniem jest karmienie piersią, to w niektórych sytuacjach jest to niemożliwe. Może mieć na to wpływ problem z laktacją, problemy zdrowotne lub wola mamy. W takim przypadku najlepszą alternatywą jest stosowanie mleka modyfikowanego. Jednak bywa, że nie dla każdego malucha sprawdzi się klasyczna mieszanka mleczna. W przypadku nietolerancji pokarmowych najlepszą opcją jest mleko modyfikowane bez laktozy i mleka krowiego. Jeżeli Twój maluszek boryka się z problemami trawiennymi, w naszej ofercie znajdziesz najlepsze mleka specjalistyczne dla dzieci i niemowląt.

Jak wybrać odpowiednie mleko modyfikowane bez białka krowiego?

Jeżeli dziecko z różnych powodów nie jest karmione mlekiem matki i ma dolegliwości związane z układem trawiennym, to mleko modyfikowane bez białka krowiego nie powinno być stosowane zapobiegawczo i na własną rękę. Wszelkie niepokojące objawy (zmiany skórne, kolki, wzdęcia, biegunki, etc.), które mogą mieć związek ze spożywanym pokarmem, powinny być skonsultowane z lekarzem pediatrą lub neonatologiem. Tylko lekarz na podstawie określonych badań i przeprowadzonego wywiadu lekarskiego, może określić, czy występujące objawy są efektem nietolerancji pokarmowej i będzie konieczna zmiana klasycznego preparatu mlecznego na mleko modyfikowane bez laktozy. Lekarz prowadzący powinien pomóc dobrać odpowiednią mieszankę. Należy jednak pamiętać, że mleko dla dzieci bez laktozy, mimo że nie zawiera białka krowiego, dostarcza wszelkich niezbędnych składników pokarmowych potrzebnych do prawidłowego rozwoju.

Maluszki z potwierdzoną nietolerancją pokarmową, które spożywają mleko bez laktozy dla niemowląt, mają dobre samopoczucie i nie doświadczają żadnych przykrych dolegliwości związanych z niesprawnym układem trawiennym. Jeżeli szukasz polecanych mlek renomowanych producentów, to jesteś w odpowiednim miejscu. Zapoznaj się z naszą starannie wyselekcjonowaną ofertą.

Mleko modyfikowane bez laktozy bezpieczne dla małego brzuszka

Zdrowie dzieci i ich dobre samopoczucie są dla nas niezwykle ważne, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy najlepsze, sprawdzone i polecane przez lekarzy pediatrów mleka modyfikowane bez laktozy. Laktoza to podstawowy składnik klasycznych mieszanek mlecznych. Jeżeli u dziecka karmionego mlekiem modyfikowanym zaczynają pojawiać się niepokojące dolegliwości takie jak wzdęcia, problemy z wypróżnianiem, niepokój, niedający się ukoić płacz i inne objawy, to może być oznaka nietolerancji pokarmowej. Diagnozę może postawić jedynie lekarz pediatra. Być może zaproponuje on mleko modyfikowane na zaparcia lub inne mieszanki, które sprawią, że dyskomfort małego dziecka zniknie bezpowrotnie. Każde dostępne w naszej ofercie mleko bez laktozy dla niemowlaka zostało przebadane, jest bezpieczne i spełnia określone normy. W naszym sklepie nie musisz kontrolować jakości dostępnych produktów, my zrobiliśmy to za Ciebie.

Wybierz mleko modyfikowane bez laktozy dla niemowląt z oferty sklepu bee.pl!

Czasami karmienie piersią z wielu względów nie jest możliwe i dziecko karmione jest mlekiem modyfikowanym. Głównym składnikiem klasycznych mieszanek mlecznych jest laktoza, która u maluchów z niezdiagnozowaną nietolerancją pokarmową, może prowadzić do powstawania nieprzyjemnych dolegliwości. Wśród najczęstszych objawów nietolerancji laktozy zalicza się wzdęcia, zaparcia, niepokój, płacz, którego nie można ukoić, problemy skórne.

Wszelkie niepokojące objawy należy zgłosić do lekarza pediatry. Tylko lekarz jest w stanie zdiagnozować, czy dziecko faktycznie ma nietolerancję pokarmową, czy dolega mu coś zupełnie innego. Jeżeli diagnoza się potwierdzi, należy zmienić klasyczne mleko modyfikowane na mleko dla niemowląt bez laktozy. To jedyne skuteczne rozwiązanie, aby dziecko znowu poczuło się lepiej.

Zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie dostępny był szeroki i zróżnicowany wybór mlek modyfikowanych. Wierzymy, że dzięki temu nasza oferta spełni wszystkie preferencje naszych klientów. Znajdziesz u nas mleko na kolki i mleko na zaparcia. Mamy wszystko dostępne od ręki. Zakupy nigdy nie były wygodniejsze. Jeżeli interesują Cię mleka modyfikowane ekologiczne i butelki dla niemowląt, zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe