Jaja

Jest 5 produktów.
28,09 * 29,36 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 28,09 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 16,08 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł
9,39 * 10,51 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 9,39 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 20,69 zł

Jaja to nieodłączny element diety w naszym zakątku globu. Wykorzystujemy je do przygotowania śniadania, obiadu i kolacji. Mogą być głównym składnikiem posiłku, gotowane na miękko czy na twardo lub elementem innych potraw, takich jak sałatki, szakszuka czy omlet. Jaja są również ważnym składnikiem wypieków, dodajemy je do chałki, makaronów czy ciast. Trudno pomyśleć o innym kulinarnym produkcie, który ma tak szerokie zastosowanie jak jaja.

Jaja są źródłem wszystkim witamin, z wyjątkiem witaminy C, a ich białko zawiera komplet niezbędnych aminokwasów. Jaja są wyjątkowo pomocne w ułożeniu zbilansowanego jadłospisu. Warto jednak pamiętać, że wartość odżywcza jaj zależy od ich jakości.

Wpływ na jakość jaj mają czynniki takie jak rasa kur, rodzaj chowu i jakość paszy. Jaja kury zielononóżki są najbogatsze w wysokiej jakości składniki odżywcze. Jako jedyny produkt odzwierzęcy zawierają wszystkie aminokwasy egzogenne. Badania potwierdzają, że im lepsze warunki hodowli, tym większa zawartość składników odżywczych w jajach. Kury, które mają swobodny dostęp do gleby i trawy odżywiają się bezkręgowcami tam żyjącymi, mają też dostęp do światła słonecznego, a ich jaja zawierają większą ilość witaminy D.

Jaja dostępne w naszym sklepie pochodzą wyłącznie z hodowli ekologicznych objętych nadzorem jednostek certyfikujących i służb sanitarnych hodowli. Kury żyją w dobrych warunkach, mają dostęp do gleby i światła słonecznego. Dzięki odpowiednim warunkom hodowli zwierzęta nie muszą być poddawane antybiotykoterapii, a ich jaja zawierają wysokiej jakości składniki odżywcze. Oto przykładowe rodzaje jaj, które znajdziecie w naszym sklepie:

-jaja ekologiczne 6 sztuk
-jaja ekologiczne 10 sztuk
-jaja kury zielononóżki 6 sztuk
-jaja kury zielononóżki 10 sztuk

Jaja dostępne w naszej ofercie to produkty wysokiej jakości, które pomogą Wam we właściwym zbilansowaniu diety. Nie tylko zdrowe, ale i pyszne – zapraszamy do zakupów jaj w sklepie Bee!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe