Bloki techniczne

Jest 141 produktów.
NOWOŚĆ
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 2,43 zł
7,49 * 9,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 7,43 zł
10,30 * 11,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,30 zł
17,05 * 22,73 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 17,05 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 4,96 zł
6,74 * 8,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 7,43 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 5,18 zł
5,82 * 6,38 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,38 zł
11,84 * 13,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 122,88 zł
5,26 * 164,57 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 5,26 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 3,74 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 3,81 zł
6,43 * 8,57 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,37 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 7,17 zł
7,71 * 8,57 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,57 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,18 zł
13,49 * 17,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 14,18 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,68 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,59 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,59 zł
4,97 * 6,21 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 4,71 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,63 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,59 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,79 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 19,16 zł

Bloki techniczne to artykuły papiernicze przeznaczone zarówno dla dzieci, jako część ich szkolnej wyprawki, ale i dla dorosłych, którzy na co dzień wykorzystują je w swojej pracy zawodowej i hobby. Dołącz do grona kreatywnych osób, decydując się na skorzystanie z naszej bogatej oferty!

Czym różni się blok techniczny od rysunkowego?

Podstawową różnicą jest wyższa gramatura, dzięki której poszczególne arkusze bloku technicznego są bardziej wytrzymałe i odporne na rozdarcia. Należy do nich m.in. GDD Blok Mix Media Art A4 200 g o uniwersalnym zastosowaniu i dużej odporności na wycieranie gumką.

Blok do rysunku technicznego to podstawowy element wyposażenia szkolnej wyprawki. W zależności od przeznaczenia może posłużyć dzieciom w rozwoju ich artystycznych zainteresowań, a dzięki wysokiej gramaturze nie ulega przetarciom. W przypadku zbyt dużej ilości naniesionej na arkusze farby, wody bądź zbyt mocnego nacisku ołówka, kartki standardowego bloku rysunkowego ulegają szybkiemu zniszczeniu. Dlatego blok techniczny, taki jak Beniamin Blok techniczny A3 10 kartek jest szczególnie polecany dzieciom, które rozpoczynają swoją przygodę z zajęciami plastycznymi.

Korzystanie z bloków technicznych jest również jak najbardziej wskazane w bardziej kreatywnych zajęciach jak: wycinanie i budowanie przestrzennych figur (również w połączeniu z klejem), rękodzielnicze przygotowywanie kartek / dyplomów okolicznościowych i wiele innych prac plastycznych. Blok rysunkowy odkształca się znacznie szybciej pod wpływem wilgoci, farb, kleju, dlatego w zajęciach typowo twórczych może nie spełniać swoich funkcji w pełni. Plastycy z pewnością docenią walory produktu idealnego do malowania i rysowania jak Happy Color Blok techniczny A3 biały 10 kartek.

Blok techniczny o wysokiej gramaturze jest podstawowym wyposażeniem biur projektowych i architektów, którzy stosują je do przygotowywania ważnych z punktu widzenia biznesu wykresów, tabel, materiałów promocyjnych, elementów prezentacji. Przechowywanie dokumentacji drukowanej / rysowanej na papierze technicznym zwiększa jej trwałość i możliwości fizycznego archiwizowania bez obaw o szybkie zniszczenie. To niezwykle istotne dla firm, w których dokumentację często przekazuje się pomiędzy działami lub pracownikami “z ręki do ręki”.

Wybór bloku technicznego, zamiast rysunkowego, pozwala na stworzenie profesjonalnych materiałów promocyjnych firmy - dlatego kartki z bloku technicznego znacznie lepiej wspierają budowanie wizerunku firmy jako biznesu prestiżowego, renomowanego, który ceni sobie jakość. Propozycją idealną dla biznesu jest St. Majewski Blok techniczny A4 10 kartek usztywniony tekturowym podkładem z dodatkowym nabłyszczaniem.

Wysokiej jakości bloki techniczne - szeroki zakres gramatury

W trosce o zróżnicowane potrzeby naszych Klientów oraz szeroki zakres wykorzystania bloków technicznych w ich działalności, twórczej pracy i rozwijaniu kreatywnych zainteresowań, przygotowaliśmy ofertę różnorodną pod względem gramatury. Zakres 150 g/m2 - 250 g/m2 to propozycja dla osób, które cenią sobie jakość i możliwość wyboru wariantu, jaki najbardziej im odpowiada. Standardowym, najczęściej wybieranym blokiem technicznym są produkty o gramaturze 170 g/m2, jak np. Astra Blok techniczny A4 170 gsm 10 kartek. Przy każdym produkcie znajdziesz informacje na temat gramatury, koloru, przeznaczenia, możliwości zadrukowywania, tłoczenia, składania papieru. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, dostępnym w wielu wariantach uwzględniających grubość i wytrzymałość poszczególnych arkuszy.

Blok techniczny biały i kolorowy

Zarówno blok techniczny biały, jak i kolorowy należą do produktów wysokiej jakości. Te pierwsze świetnie nadają się przede wszystkim do szkicowania i rysunku. Z kolei blok techniczny kolorowy to opcja dla osób o dużej kreatywności artystycznej, które dzięki szerokiej palecie barw korzystają z arkuszy w pracach plastycznych i rękodzielniczych. W naszym sklepie internetowym dostępne są wysokiej jakości bloki techniczne z kartkami w wersji białej, czarnej, pastelowej, czy w wielu odcieniach jednego koloru (np. GDD Blok A4 Deco Rose 170 g 20 kartek). Nasz asortyment to oferta renomowanych producentów artykułów papierniczych, takich jak Beniamin, Oxford, Herlitz, GDD i Happy Color.

Bloki do rysunku technicznego w formatach A3 i A4

W naszym sklepie internetowym nie brakuje propozycji bloków technicznych w dwóch standardowych, najczęściej wybieranych rozmiarach. Blok techniczny A4 to produkt, który znajduje zastosowanie w edukacji, szczególnie w przedszkolach i młodszych klasach szkoły podstawowej. Blok techniczny A3 jest natomiast częściej spotykany jako wyposażenie wyprawki dla dzieci w klasach 4-8 oraz wśród uczniów liceów plastycznych oraz studentów. Służy ponadto artystom i projektantom.

Nasz asortyment to oferta, która spełni Twoje oczekiwania! Jeśli masz pytania dotyczące naszego asortymentu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe