Książki o gimnastyce, kulturystyce i fitness

Jest 150 produktów.
-6%
wysyłka w 48 godzin
-50%
w magazynie
-36%
28,74 zł 44,90 zł
Tlenowa przewaga
w magazynie
-28%
w magazynie
-50%
18,96 zł 37,91 zł
Codziennie fit Outlet
w magazynie
-28%
w magazynie
-50%
w magazynie
-28%
w magazynie
-46%
21,53 zł 39,90 zł
Fitrewolucja w 4 krokach
w magazynie
-28%
w magazynie
-28%
35,43 zł 49,00 zł
Joga światłem życia
w magazynie
-27%
25,55 zł 35,00 zł
Efektywny trening
wysyłka w 48 godzin
-28%
72,23 zł 99,90 zł
Biblia treningu siłowego
wysyłka w 4 dni
-8%
32,19 zł 34,99 zł
Trening bez przyrządów
wysyłka w 48 godzin
-13%
26,09 zł 29,99 zł
Kulturystyka dla każdego
wysyłka w 48 godzin

Kategoria Kulturystyka, gimnastyka, fitness zawiera starannie wyselekcjonowane książki o różnorodnych formach aktywności. Stań się ekspertem, poznając publikacje o poprawiającym zdrowie ruchu, a potem: ruszaj do ćwiczeń!

Nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch! Bez względu na to, czy mamy 20, czy 40, czy też 60 lat, absolutnie nie powinniśmy rezygnować z aktywności fizycznej w naszym życiu. Wystarczy tylko kilka minut ćwiczeń w ciągu dnia, aby przez długie, długie lata zachować zdrowie i dobre samopoczucie fizyczne, a także psychiczne. Oczywistym jest fakt, że ćwiczenia powinny być wykonywane z uwzględnieniem naszych możliwości i predyspozycji zdrowotnych, a oferta Bee.pl umożliwia uzyskanie niezbędnej wiedzy do ich ustalenia i wyznaczenia. Możemy zainwestować w fachową literaturę i wykonywać niczym nie odbiegające ćwiczenia, co na siłowni w zaciszu domowego ogniska.


Popularny ostatnimi czasy pilates to ćwiczenia wykonywane przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce, angażujące nie tylko duże mięśnie, ale także te najmniejsze, położone głęboko. Jest to trening całego ciała, składający się z ponad 500 ćwiczeń inspirowanych jogą, baletem i treningiem siłowym. Istotą pilatesu jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni, które maja służyć poprawie elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała W poradnikach pilatesu znajdziesz najpopularniejsze ćwiczenia wraz z dokładnym opisem, dzięki czemu będziesz mogła oddawać się aktywności fizycznej wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Warto pamiętać, jak pozytywnie wpływa na nasze zdrowie fitness oraz gimnastyka, gdyż to właśnie te ćwiczenia dodają energii, poprawiają nastrój za sprawą wydzielanych endorfin, poprawiają krążenie krwi, a także przyspieszają przemianę materii, co w rezultacie wspomaga odchudzanie. Wszystkie najważniejsze zalecenia odnoszące się do sposobu ćwiczeń i akcesoriów niezbędnych do rozpoczęcia przygody z gimnastyką znajdziesz w publikacjach z niniejszego działu.

Oferta Bee.pl przekonuje, że warto skorzystać z literatury i przekonać się, jakie korzyści niosą za sobą najpopularniejsze obecnie modele ćwiczeń, gdyż to właśnie zakup odpowiedniej książki może być pierwszym krokiem do zmiany stylu życia.


 


Sprawdź książki o aktywności fizycznej w księgarni TaniaKsiazka.pl »


© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe