Mama ? rola, które wymaga od kobiety bycia w kilku miejscach naraz, robienia kilku rzeczy jednocześnie i podejmowania szybkich decyzji, a czasami nawet przewidywania różnych sytuacji. Rola, od której nie można wziąć urlopu. Kobiety oczywiście kochają być matkami ale dzisiejszy świat wymaga od nich dużo więcej. Dziś przedstawię wam drogie mamy 6 produktów, które mogą ułatwić codzienne czynności wykonywane przy dziecku, a niektóre z nich być może także sprawią, że Wasze dzieci będą szczęśliwsze. Mam nadziej, że dzięki nim zaoszczędzicie odrobinę czasu i znajdziecie chwilę dla siebie.

1. STERYLIZATOR KOMPAKTOWY


Sterylizuje butelki, smoczki, gryzaki i akcesoria laktatorów w naturalny sposób. Zmieści się w nim 5 standardowych butelek i 4 szerokie. Uchwyty na butelki są ruchome, aby można było dostosować ich pozycję do butelek szerokich albo normalnych. Pozostałe akcesoria można umieścić w górnym koszyku. Cykl sterylizacji jest krótki i intensywny ? trwa 4-8 minut (w zależności od ilości wody i liczby przedmiotów poddawanych sterylizacji). Sterylizacja parą odbywa się w temperaturze 100°C aby pozbyć się kompletnie zarazków i bakterii.


2. CUDDLEDRY BABY RĘCZNIK ŻYRAFKA (dostępny też w innych wzorach)
Cuddledry Baby to ręcznik, który mama lub tata zakłada na siebie jak fartuch, dzięki czemu ma wolne ręce podczas kąpieli i wyjmowania maluszka z wody. W rezultacie mokry maluch zaraz po opuszczeniu wanny bezpiecznie ląduje w ramionach rodzica szczelnie otulony mięciutkim ręcznikiem. Ręcznik wykonany jest z bambusa, który ma właściwości antybakteryjne dzięki czemu nie jest atakowany przez pasożyty i bakterie. Produkcja bambusa jest w 100% ekologiczna, a sam produkt w 100% biodegradowalny.


3. MIMIJUMI BUTELKA DLA NIEMOWLĄT 240 mlButelka Mimijumi Very Hungry została zaprojektowana z myślą o sytuacjach, w których wskazane jest przestawienie dziecka z karmienia piersią na karmienie mieszane lub butelkowe. Projektanci Mimijumi chcieli stworzyć butelkę, która zarówno fakturą użytego materiału, jak i kolorystyką będzie zbliżona do piersi mamy. Przy tworzeniu smoczka Mimijumi współpracowali lekarze, pielęgniarki, eksperci od laktacji oraz mamy. Konstrukcja butelki opiera się na fizjologicznej dynamice karmienia, smoczek jest delikatny i przyjemny w dotyku, do złudzenia przypomina kobiecą pierś.


4. ZAJĄCZEK ? STRAŻNIK SMOCZKAMiękki zajączek może stać się najlepszym przyjacielem twojego dziecka. Do rączki zajączka doszyty jest rzep, dzięki, któremu maluszek nie zgubi smoczka.


5. TERMOMETR BEZDOTYKOWY -  NUVITA


Bezdotykowy termometr mierzy temperaturę w 1 sekundę. Mały, poręczny i łatwy w użyciu termometr bezdotykowy. Wykorzystuje do mierzenia temperatury ciała technologię IR, aby można było przeprowadzić pomiar bezdotykowo. Przyrząd jest w stanie zmierzyć temperaturę w bardzo higieniczny sposób bez niepotrzebnego wybudzania i zakłócania spokoju śpiącego malucha.


6.  LAMPKA 'PIXIE'


Produkt posiada 2 natężenia światła. Ładuje się bezprzewodowo. Po postawieniu Lampki na podstawce automatycznie gaśnie. Technologia Led zapewnia bezpieczeństwo ? Lampka Pixie nie nagrzewa się nawet podczas długiego działania. Można więc bez obawy włożyć ją dziecku do łóżeczka tak, aby czuło się komfortowo.

Na koniec przypominam o jednej ważnej zasadzie - szczęśliwa matka to szczęśliwe dzieci! :)