Płatki gryczane

Jest 5 produktów.

Mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Czy na pewno zwracasz na niego wystarczająco dużo uwagę? Twoje śniadania to starannie przemyślane kompozycje czy posiłki przygotowywane w biegu składające się z tego, co akurat znajdziesz w lodówce? A może w Twoim dniu nie ma w ogóle czasu na śniadania?

Pora to zmienić i my chętnie Ci w tym pomożemy! W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór płatków gryczanych pochodzących od znanych producentów. To produkt nie tylko uniwersalny, ale także obfitujący w liczne właściwości zdrowotne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz płatki gryczane marek takich jak:

  • Targroch,
  • Bio Planet,
  • BioLife,
  • Incola,
  • Symbio.

Płatki gryczane są doskonałym źródłem węglowodanów, w tym skrobi oraz błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. To produkt polecany osobom chcącym zrzucić dodatkowe kilogramy, ale także tym zmagającym się ze zbyt wysokim poziomem cukru we krwi. Regularne spożywanie płatków gryczanych dostarczy także organizmowi witamin z grupy B i witaminy E, cynku, miedzi, żelaza, wapnia, magnezu i wielu innych.

Płatki gryczane doskonale łączą się z wodą i mlekiem – zarówno roślinnym, jak i pochodzenia zwierzęcego. Z ich pomocą stworzysz odżywczą owsiankę lub chrupiącą przekąskę. Płatki możesz także wykorzystać przy domowych wypiekach – nie tylko chlebach i ciastach, ale również naleśnikach. Opcji jest sporo i mamy nadzieję, że znajdziesz wśród nich tę jedyną!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe