Płatki gryczane

Jest 6 produktów.
8,99 * 10,50 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,42 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,30 zł
15,72 * 15,99 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 9,31 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 9,17 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 11,62 zł

Mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Czy na pewno zwracasz na niego wystarczająco dużo uwagę? Twoje śniadania to starannie przemyślane kompozycje czy posiłki przygotowywane w biegu składające się z tego, co akurat znajdziesz w lodówce? A może w Twoim dniu nie ma w ogóle czasu na śniadania?

Pora to zmienić i my chętnie Ci w tym pomożemy! W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór płatków gryczanych pochodzących od znanych producentów. To produkt nie tylko uniwersalny, ale także obfitujący w liczne właściwości zdrowotne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz płatki gryczane marek takich jak:

  • Targroch,
  • Bio Planet,
  • BioLife,
  • Incola,
  • Symbio.

Płatki gryczane są doskonałym źródłem węglowodanów, w tym skrobi oraz błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. To produkt polecany osobom chcącym zrzucić dodatkowe kilogramy, ale także tym zmagającym się ze zbyt wysokim poziomem cukru we krwi. Regularne spożywanie płatków gryczanych dostarczy także organizmowi witamin z grupy B i witaminy E, cynku, miedzi, żelaza, wapnia, magnezu i wielu innych.

Płatki gryczane doskonale łączą się z wodą i mlekiem – zarówno roślinnym, jak i pochodzenia zwierzęcego. Z ich pomocą stworzysz odżywczą owsiankę lub chrupiącą przekąskę. Płatki możesz także wykorzystać przy domowych wypiekach – nie tylko chlebach i ciastach, ale również naleśnikach. Opcji jest sporo i mamy nadzieję, że znajdziesz wśród nich tę jedyną!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe