Płatki jęczmienne

Są 4 produkty.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 3,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,98 zł
53,80 * 59,80 zł
2.99*2.69 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 59,80 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 3,29 zł

Twoja dieta już dawno przestała Cię satysfakcjonować a zaczęła dobijać? Powielające się posiłki, przekąski, które nie smakują jak kiedyś i zbyt dużo czasu spędzanego w kuchni? To najlepszy czas na znalezienie nowych żywieniowych inspiracji! W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór płatków jęczmiennych, które całkowicie odmienią Twoją codzienność!

Witaminy z grupy B, potas, fosfor, żelazo, wapń, magnez, błonnik – płatki jęczmienne to źródło prawdziwych wartości odżywczych! To sposób na pożywne i pyszne śniadanie. Płatki jęczmienne to produkt często wykorzystywany w diecie osób pragnących zrzucić dodatkowe kilogramy, ale nie tylko. Produkt ten jest także polecany cukrzykom oraz osobom ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu we krwi.

Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Cię do wprowadzenia zmian w codziennej diecie. Małe zmiany czasami są początkiem tej większej – istotnej nie tylko dla Twojego organizmu, ale także dla środowiska naturalnego. Życzymy udanych zakupów, a po inspiracje i dobre rady zapraszamy na naszego bloga!© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe