Warzywa suszone

Jest 7 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł
7,98 * 8,78 zł
4.39*3.99 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,78 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 7,20 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 3,98 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 27,42 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 16,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 51,47 zł

Warzywa to bogate źródło witamin i bardzo cennych składników odżywczych, niezbędnych do stosowania w codziennej diecie. W naszej strefie klimatycznej nie mamy niestety dostępu do świeżych warzyw przez cały rok. Niemniej, nadal możemy cieszyć się ich smakiem, sięgając po szeroki wybór suszonych warzyw, które szczególnie zimą są w stanie uzupełnić braki w naszych kuchennych zapasach i pozytywnie wpłynąć na samopoczucie.

Suszone warzywa mogą pełnić rolę dodatku do sałatek, zup, sosów, dań mięsnych, a przede wszystkim przypraw, co pozwoli wyeliminować stosowanie pakowanych, zmielonych mieszanek, które często zawierają w sobie bardzo duże ilości soli, czy wzmacniaczy smaku.

W naszej ofercie znajdziecie między innymi: suszony czosnek, pomidory, mieszanki warzywne, jarmuż, cebulę oraz wiele, wiele innych.

Niezaprzeczalnym atutem suszonych warzyw jest możliwość ich długotrwałego, bezpiecznego przechowywania bez obaw o zepsucie. Większość naszych produktów pochodzi z naturalnych upraw, nie posiadają więc w sobie zbędnych składników chemicznych. Z oferowanymi przez nasz sklep internetowy suszonymi warzywami można cieszyć się zdrowym, bogatym w właściwości odżywcze posiłkiem.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe