Naturalne Kosmetyki › Kosmetyki do stóp

Są 22 produkty.

Bez wątpienia nasza skóra narażona jest na różnorodne uszkodzenia, będące wynikiem klimatu, pory roku, czy chociażby elementów odzieży. Czynniki te mogą powodować urazy, otarcia, skaleczenia, przegrzanie bądź przesuszenie skóry. Niektóre części ciała wymagają szczególnej troski. Zdecydowanie można do nich zakwalifikować skórę stóp. Błędem jest ukrywanie zniszczonej skóry pod osłona odzieży bądź obuwia. Stopy podobnie jak każda inna cześć naszego ciała wymagają pielęgnacji i uwagi, co oznacza dobór właściwych kosmetyków.

Naturalne kosmetyki do stóp to dział, który w swojej ofercie posiada balsamy łagodzące opuchliznę, środki o działaniu przeciwgrzybicznym, a także produkty powstałe z myślą o osobach zmagających się z problemem nadmiernej potliwości. Wszystkie kosmetyki przeznaczone pielęgnacji stóp są wyjątkowe ze względu na składniki pochodzenia naturalnego, dzięki którym nie wykazują tendencji do powstawania alergii i mogą być stosowane przez osoby cechujące się najbardziej wrażliwą skórą.

Każdy z nas chce mieć zadbaną skórę, ale bez konieczności używania tak bardzo wszechobecnej chemii. Nasz sklep wychodzi na wprost oczekiwaniom i oferuje różnorodne kosmetyki naturalne stworzone na bazie soli i ziół, które odżywią, dotlenią i wygładzą zmęczone stopy. Posiadamy różne rodzaje soli do przyjemnych kąpieli, które rozgrzewają, przynoszą ulgę i odprężenie, łagodzą powstałe opuchlizny, a także zmniejszają potliwość.

Cedrowy peeling do stóp Babci Agafii zapewni doskonałe nawilżenie poprzez efektywne usunięcie martwego naskórka, zaś balsam do stóp Balm Balm z wyciągiem drzewa herbacianego wygładzi i zmiękczy popękana i zniszczoną skórę.
Idealnym produktem redukującym opuchliznę i obrzęki powstałe po męczącym dniu jest balsam An Tifatig, z kolei relaksujący krem do stop Nitai przyniesie błogie odprężenie.


Nie ma wątpliwości, że stopy stanowią jedną z najważniejszych części naszego ciała, która spełniają istotne funkcje przez całe nasze życie. Dlatego warto je docenić oraz zadbać o ich dobrą kondycję i zdrowie, nie czekając aż same się o to upomną. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Miracle Island Żel aloesowy 95% 250 ml -19%
w magazynie
Nutka Krem do stóp 100 ml -6%
w magazynie
Canabo Krem do stóp Czarnuszka 100 ml -20%
w magazynie
XD Krem do stóp Magic mango 100 ml -43%
w magazynie
Canabo Krem do stóp Ostropest 100 ml -20%
w magazynie
Canabo Krem do stóp 100 ml -20%
w magazynie
XD Krem do stóp Flower power 100 ml -43%
w magazynie
Vianek Nawilżający krem do stóp 75 ml -8%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe