aha! Neu. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 7. Kurs podstawowy (z CD audio) Szkoła podstawowa

Podręcznik do klasy 7 składa się sześciu rozdziałów, które wprowadzają i pomagają utrwalić słownictwo opisane w nowej podstawie programowej. Dużo uwagi poświęcono zagadnieniom gramatycznym – zostały one precyzyjnie wyjaśnione i opatrzone licznymi ćwiczeniami, aby uczniowie łatwo przyswoili...
39,99 * 41,25 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 37,44 zł

Opis

Podręcznik do klasy 7 składa się sześciu rozdziałów, które wprowadzają i pomagają utrwalić słownictwo opisane w nowej podstawie programowej. Dużo uwagi poświęcono zagadnieniom gramatycznym – zostały one precyzyjnie wyjaśnione i opatrzone licznymi ćwiczeniami, aby uczniowie łatwo przyswoili struktury językowe niezbędne w codziennej komunikacji. Podręcznik zawiera zadania o różnym stopniu trudności, co pozwala na pracę z grupami zróżnicowanymi pod względem umiejętności językowych. W każdym rozdziale znajdują się sekcje pomocne w przygotowaniu do sprawdzianu: Grammatik z powtórzeniem gramatyki oraz Aktiver Wortschatz z listą słownictwa do aktywnego opanowania. Na końcu publikacji zamieszczono słowniczek niemiecko-polski, który ułatwia samodzielną naukę.

Zalety podręcznika to przede wszystkim:

  • gramatyka przedstawiona i wyjaśniona w przystępny sposób;
  • łatwa nauka leksyki dzięki zamieszczeniu obok zadań słownictwa potrzebnego do ich wykonania oraz słowniczkom obrazkowym;
  • zróżnicowanie stopnia trudności zadań dające możliwość pracy w klasach niejednolitych pod względem umiejętności językowych;
  • równomierny nacisk na rozwijanie wszystkich sprawności językowych;
  • optymalna ilość materiału do realizacji podczas dwóch godzin lekcyjnych tygodniowo;
  • ciekawa tematyka, dostosowana do zainteresowań i stylu życia młodzieży;
  • łagodny przyrost materiału lekcyjnego ułatwiający uczniom opanowanie wszystkich zagadnień;
  • odsyłacze do ciekawych źródeł (w tym stron WWW) motywujące do samodzielnej nauki;
  • sprawdzone metody nauczania, przetestowane przez tysiące nauczycieli;
  • ciekawostki realio- i kulturoznawcze zachęcające do poznawania języka niemieckiego.

FAQ

Sekcja Q&A

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"aha! Neu. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 7. Kurs podstawowy (z CD audio) Szkoła podstawowa" opublikowało Wydawnictwo WSiP.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, dzięki czemu bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Jaki zakres wiedzy obejmuje ta książka?
Książka ta jest skierowana dla uczniów na poziomie podstawowym.


Przeczytaj o wydawnictwie opisywanego podręcznika:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, z ponad 70-letnim doświadczeniem, to uznany podmiot na polskim rynku podręczników. Zaczynając od publikacji pierwszego podręcznika w 1945 roku, WSiP wydało ogromną liczbę publikacji edukacyjnych, współpracując z wybitnymi naukowcami i ekspertami. Oferta wydawnictwa obejmuje różne serie podręczników, poradniki, kursy i repetytoria, a także innowacyjne platformy edukacyjne, takie jak WSiPnet. Ponadto, WSiP prowadzi Klub Nauczyciela, oferując dedykowane wsparcie dla profesjonalistów w dziedzinie edukacji.

Kiedy wydano ten podręcznik?
Rok wydania tej publikacji to 2019. "aha! Neu. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 7. Kurs podstawowy (z CD audio) Szkoła podstawowa" od wielu lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - aha! Neu. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 7. Kurs podstawowy (z CD audio) Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>