aha! Neu. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 7. Kurs podstawowy. Szkoła podstawowa

Zeszyt ćwiczeń stanowi uzupełnienie treści podręcznika aha! Neu do klasy 7 – wszystkie tematy odpowiadają zagadnieniom przedstawionym w książce. Materiał zawarty w zeszycie ćwiczeń jest różnorodny i atrakcyjny dla uczniów, ułatwia im powtórzenie i usystematyzowanie wiedzy zdobytej podczas lekcji...
19,87 * 21,93 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,95 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń stanowi uzupełnienie treści podręcznika aha! Neu do klasy 7 – wszystkie tematy odpowiadają zagadnieniom przedstawionym w książce. Materiał zawarty w zeszycie ćwiczeń jest różnorodny i atrakcyjny dla uczniów, ułatwia im powtórzenie i usystematyzowanie wiedzy zdobytej podczas lekcji języka niemieckiego.

Interesujące ćwiczenia wspomagają rozwój sprawności językowych, gwarantują ich systematyczny trening oraz utrwalenie materiału – słownictwa i struktur gramatycznych. Publikacja jest pomocą zarówno dla ucznia, jak i dla nauczyciela, pozwala przećwiczyć i powtórzyć najważniejsze zagadnienia. Zeszyt daje możliwość efektywnej pracy podczas lekcji, ćwiczenia można też z powodzeniem zadawać do samodzielnego wykonania w domu.

FAQ

Sprawdź sekcję zadawane pytania i odpowiedzi

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"aha! Neu. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 7. Kurs podstawowy. Szkoła podstawowa" wydało Wydawnictwo WSiP.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ta pozycja została opublikowana w 2019 roku. Od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Jakiego poziomu wiedzy dotyczy podręcznik aha! Neu. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 7. Kurs podstawowy. Szkoła podstawowa?
Ta książka jest przeznaczona do wykorzystania na poziomie podstawowym.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.


Kilka słów o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) to jedno z najstarszych wydawnictw na terenie Polski, które rozpoczęło działalność w 1945 r. Od momentu wydania pierwszego podręcznika, opublikowano ponad 25 tysięcy tytułów, z łącznym nakładem przekraczającym 2 mld egzemplarzy. Obecnie WSiP specjalizuje się w wydawaniu materiałów edukacyjnych, takich jak podręczniki, poradniki, kursy i repetytoria, z udziałem uznanych naukowców, ekspertów i metodyków. Oprócz tradycyjnych wydań oferuje również platformę internetową WSiPnet z e-podręcznikami oraz Klub Nauczyciela.

Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - aha! Neu. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 7. Kurs podstawowy. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>