Akademia 5-latka

Przedstawiamy książeczkę, która przypadnie do gustu wszystkim pięciolatkom! Dziecko w tym wieku jest bystre, spostrzegawcze, bardzo szybko się uczy i rozwija, a jednocześnie przed nim zerówka i nowe umiejętności, jakie będzie musiało zdobyć. Akademia w naturalny sposób, poprzez zabawę, przygotuje...
3,59 * 4,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,04 zł

Opis

Przedstawiamy książeczkę, która przypadnie do gustu wszystkim pięciolatkom! Dziecko w tym wieku jest bystre, spostrzegawcze, bardzo szybko się uczy i rozwija, a jednocześnie przed nim zerówka i nowe umiejętności, jakie będzie musiało zdobyć. Akademia w naturalny sposób, poprzez zabawę, przygotuje je do tego, dając możliwość rozwinięcia koncentracji, pamięci, uważności i logicznego myślenia.

Zadania są dokładnie dopasowane do możliwości pięciolatka - nie za łatwe, by dziecko się nie znudziło, ale też nie za trudne, by nie miało poczucia, że nie umie sobie poradzić. Kolorowe ilustracje i nowoczesna grafika przyciągną oko malucha i uprzyjemnią rozwiązywanie ćwiczeń.

Historyjka "Akademia 5-latka" to praca zbiorowa, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla dziecka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do kreatywnych aktywności, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Książki dla dzieci w wieku 5-7 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym okresie.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością pobudzi malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Ładne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem o treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją spakować do torby lub plecaka dziecka.

Jest to dość krótka produkcja - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Akademia 5-latka" została opublikowana przez Wydawnictwo Greg. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to wybierz również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.