Aktion Deutsch. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 8 szkoły podstawowej

Aktion Deutsch 8. Język niemiecki. Podręcznik Aktion Deutsch wspiera nabywanie umiejętności sprawnego komunikowania się w języku niemieckim, zgodnie z wersją II.2. Podstawy programowej (Język obcy nowożytny nauczany jako drugi). Podręcznik Aktion Deutsch dla klasy 8 jest przeznaczony na 60 godzin...
48,54 * 64,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 47,02 zł

Opis

Aktion Deutsch 8. Język niemiecki. Podręcznik

Aktion Deutsch wspiera nabywanie umiejętności sprawnego komunikowania się w języku niemieckim, zgodnie z wersją II.2. Podstawy programowej (Język obcy nowożytny nauczany jako drugi).

Podręcznik Aktion Deutsch dla klasy 8 jest przeznaczony na 60 godzin lekcyjnych i składa się z sześciu rozdziałów w zakresie następujących tematów: człowiek, miejsce zamieszkania, edukacja, życie prywatne, żywienie, zakupy i usługi, kultura, sport, zdrowie, świat przyrody.

Podręcznik zawiera zadania w zakresie rozumienia wypowiedzi ustnych i pisemnych, jak również odpowiedniego do danej sytuacji reagowania ustnego i pisemnego. W podręczniku umieszczono mapy, symbole, piktogramy – na ich podstawie uczniowie przedstawiają w języku obcym zawarte w nich informacje. Podręcznik oferuje również zadania polegające na przekazywaniu w języku niemieckim informacji podanych w języku polskim i odwrotnie. Zagadnienia gramatyczne są wyjaśnione przystępnie i są dodatkowo wzbogacone przykładami oraz opatrzone licznymi ćwiczeniami.

Zadania są zróżnicowane pod względem trudności, dzięki temu przeznaczone dla szerokiej grupy uczniów. W każdym rozdziale znajdują się sekcje pomocne w przygotowaniu do sprawdzianu: Grammatik z powtórzeniem gramatyki oraz Aktiver Wortschatz z listą słownictwa do aktywnego opanowania. Na końcu publikacji zamieszczono przejrzyste tablice gramatyczne i słowniczek niemiecko-polski, który ułatwia samodzielną naukę.

Doskonałym uzupełnieniem podręcznika jest Zeszyt ćwiczeń Aktion Deutsch 8 z zadaniami umożliwiającymi dalsze doskonalenie umiejętności językowych.

Zalety podręcznika to przede wszystkim: gramatyka przedstawiona i wyjaśniona w przystępny sposób, łatwa nauka leksyki dzięki zamieszczeniu obok zadań słownictwa potrzebnego do ich wykonania oraz słowniczkom obrazkowym, zróżnicowanie stopnia trudności zadań dające możliwość pracy w klasach niejednolitych pod względem umiejętności językowych, równomierny nacisk na rozwijanie wszystkich sprawności językowych, optymalna ilość materiału do realizacji podczas dwóch godzin lekcyjnych tygodniowo, ciekawa tematyka, dostosowana do zainteresowań i stylu życia młodzieży, ciekawostki realio- i kulturoznawcze zachęcające do poznawania języka niemieckiego.


Aktion Deutsch 8. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń

Przedstawiamy doskonałe uzupełnienie podręcznika z zadaniami umożliwiającymi doskonalenie umiejętności językowych. Zadania są zróżnicowane pod względem trudności, dzięki temu przeznaczone dla szerokiej grupy uczniów.

FAQ

Sekcja Q&A

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Aktion Deutsch. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 8 szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo WSiP.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Przeczytaj o wydawnictwie tego podręcznika szkolnego:
Od 1945 r., Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) dostarczają najwyższej jakości materiały edukacyjne dla nauczycieli i uczniów w całej Polsce. Wydając 25 tysięcy tytułów z łącznym nakładem ponad 2 miliardy egzemplarzy, WSiP jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych publikacji w Polsce. Wydawnictwo specjalizuje się w produkcji różnorodnych materiałów, takich jak podręczniki, poradniki, kursy i repetytoria. WSiP rozwija też innowacyjne platformy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące elektroniczne podręczniki, oraz prowadzi Klub Nauczyciela.

W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, z łatwością można ją spakować do szkolnej torby lub plecaka.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Aktion Deutsch. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 8 szkoły podstawowej

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>