Aula Nueva 1. Kurs języka hiszpańskiego dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Zeszyt ćwiczeń

Aula Nueva to kurs języka hiszpańskiego w czterech tomach stworzony dla uczniów 4-letniego liceum i 5-letniego technikum. Jego znakiem rozpoznawczym jest nauka języka nastawiona na realistyczne i atrakcyjne dla młodzieży sytuacje komunikacyjne. Nowa wersja podręcznika wyróżnia się rozszerzonymi...
45,06 * 47,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 43,93 zł

Opis

Aula Nueva to kurs języka hiszpańskiego w czterech tomach stworzony dla uczniów 4-letniego liceum i 5-letniego technikum. Jego znakiem rozpoznawczym jest nauka języka nastawiona na realistyczne i atrakcyjne dla młodzieży sytuacje komunikacyjne.

Nowa wersja podręcznika wyróżnia się rozszerzonymi treściami gramatycznymi i leksykalnymi oraz prezentacją zagadnień komunikacyjnych bardziej dostosowaną do stylu nauki polskich uczniów.

  • Pięć rozdziałów dydaktycznych w każdym tomie podręcznika.
  • Jeszcze więcej ćwiczeń aktywujących posiadaną już przez uczniów wiedzę przy pomocy objaśnień, obrazków i rysunków.
  • Pięć stron w każdym rozdziale poświęconych refleksji nad treściami gramatycznymi i leksykalnymi wraz z ćwiczeniami, które pomogą w utrwaleniu i automatyzacji materiału językowego.
  • Dwie nowe żółte strony w każdym rozdziale, na których znajdują się komentarze gramatyczne w języku polskim.
  • Słowniczek polsko-hiszpański. Wideo o interesującej tematyce i miniseriale.

FAQ

Sekcja FAQ

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja "Aula Nueva 1. Kurs języka hiszpańskiego dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Zeszyt ćwiczeń" została wydana przez Wydawnictwo Klett Polska.

 
Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.

 
Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnej torby.

 
W którym roku został wydany ten podręcznik?
Ten podręcznik został wydany w 2019 roku. Podręcznik "Aula Nueva 1. Kurs języka hiszpańskiego dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Zeszyt ćwiczeń" od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.

 
Jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Aula Nueva 1. Kurs języka hiszpańskiego dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Zeszyt ćwiczeń

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>